World Of Warcraft, WoW Short Sword
Logo Leth mori Aiwe

Rozbudowa systemu "Okiem Mistrza Gry" w Kartach Postaci

W Aiwe zależy nam na tym, by w miarę upływającego czasu poprawiać jakość naszej rozgrywki w każdym z trybów, które wspieramy jako gildia. Żeby ciągle iść do przodu. Nie stać w miejscu.
Tym razem - głównie za sprawą Ravaela - przyszła pora na rozbudowanie systemu "Okiem Mistrza Gry" w Kartach Postaci naszych graczy. W sekcji RolePlay. Od dłuższego czasu myśleliśmy jakby ugryźć ten temat, by było dobrze i wygląda na to, że wreszcie się to udało.
Do tej pory "OMG" było dość proste - nie znajdowało się w nim zbyt wiele informacji. Co więcej, aktualizowanie go nie należało do najprzyjemniejszych rzeczy. Jednak dzięki wprowadzonym zmianom każda z postaci otrzymała porządny podgląd postaci, w którym zostały zawarte takie rzeczy jak między innymi:

- Bardzo rozbudowane statystyki postaci (by w łatwy sposób ocenić jak silny jest dany bohater. I ułatwić zadanie MG podczas eventów).
- Istotny ekwipunek, ważne artefakty i temu podobne rzeczy.
- Rola w Aiwe
- Atuty, cechy, umiejętności fabularne. Notatki.
- Spis wszystkich wydarzeń, w których postać wzięła udział

SCREENY: 1, 2, 3, 4, 5

Nowy system będzie dbał o zachowanie w gildii balansu, jeśli chodzi o bojowe umiejętności wszystkich postaci. I pozwoli w prosty sposób ocenić siłę konkretnego bohatera oraz porównać ją z innymi. Poza tym da graczom poczucie rozwoju ich postaci. Pokaże, że nie stoją w miejscu.w

© 2011-2018 Leth mori Aiwe. All rights reserved.

Game related materials, logos, sounds, and images are copyright © their respective owners.

Contact with admin: silianthir@gmail.com