Autor Wątek: Laboratorium: TRASH  (Przeczytany 367 razy)

Październik 05, 2018, 06:40:10 pm
Przeczytany 367 razy

Visterion

  • Korys Shedal.6029
  • Information
  • Kandydat
  • Wiadomości: 347
Tymczasowe Rezerwy Automatów i Sprzętów Historycznych (TRASH)

Znajdujący się poniżej Głównego Kompleksu Badawczego skomplikowany system korytarzy i jaskiń, wzdłuż których rozmieszczone są komory, które służą jako przechowalnie sprzętów.

Po zejściu po w dół, otwarciu i przekroczeniu wrót pancernych odwiedzający staje w długim, skalnym korytarzu. Jedynym źródłem światła są wkute w sufit kryształy, które jarzą się ponurym, bladoniebieskim blaskiem. Źródła ciepła natomiast tu się nie uświadczy żadnego – w praktycznie całym TRASHu panuje chłód.

Przez całą długość korytarza ciągną się umieszczone pod ścianami szafy pancerne, które mieszczą w sobie kilkaset szuflad, każda opatrzona numerem identyfikacyjnym, tabliczką informacyjną oraz magicznym zamkiem. Są przeznaczone do składowania dokumentacji i pomniejszych urządzeń.

Po przejściu tego długiego korytarza dociera się do pierwszego skrzyżowania – i w tym miejscu zaczyna się labirynt. Kompleks jaskiń jest w większej mierze naturalny i system korytarzy nie podąża za żadnym logicznym planem. TRASH pełny jest wijących się tuneli, rozgałęzień i ślepych uliczek.

Wzdłuż tuneli rozmieszczone są komory. Są różnych wielkości i zdolne są pomieścić różne obiekty, a w razie potrzeby są podgrzewane. Różnią się również poziomem zabezpieczeń. Od zwykłych, metalowych krat poprzez pola siłowe, aż po wrota pancerne. Niektóre komory są ukryte, inne chronione są blokującym magię Polem Zerowym. Część komór jest przygotowana nie tylko do ochrony przed dostaniem się do środka, ale również przed wydostaniem się na zewnątrz.

Przez większość czasu, jedynym dźwiękiem rozlegającym się w TRASHu są ciężkie kroki golemów i szum silników Żyro, które patrolują zimne, mroczne korytarze.

Wbrew nazwie TRASH jest gotowy przyjąć, zamknąć, ukryć i zabezpieczyć w sobie znacznie więcej, niż tylko stare pomysły aiwijskich technologów.


OOC
Ten wątek ma stanowić archiwum i nie jest miejscem przeznaczonym do odgrywania.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2018, 06:47:04 pm wysłana przez Visterion »


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?