Autor Wątek: Magiczne jezioro  (Przeczytany 35 razy)

Grudzień 31, 2019, 04:25:23 pm
Przeczytany 35 razy

Xar

  • Xar.6279
  • *
  • Information
  • Kandydat
  • Lider
  • Wiadomości: 8550
Jezioro… Było to miejsce trochę wyróżniające się od innych, tak jakby z innego świata. Można pomyśleć, że ktoś specjalnie stworzył ten mały kawałek wyjątkowego terenu za pomocą czarów...
Miejsce to znajdowała się niedaleko siedziby Leth mori Aiwe, lecz ciężko było tam trafić. A prowadziła do niego dobrze ukryta ścieżka, porośnięta zaroślami. Nie często jej ktoś używał, więc można było się natknąć na rozpostarte pajęczyny pomiędzy drzewami. Przejście tej drogi to nie lada wyczyn.

Gdy już się dotarło do tego niespotykanego miejsca pierwszy rzucał się w oczy turkusowy odcień wody. Gdzieniegdzie można było zauważyć przepływające kolorowe ryby. Wokół tafli wody okalały różnego rodzaju niespotykanych drzewa i krzewy. Były to również niewielkie krzewinki z mało znanymi  leśnymi owocami.
 Z jednej strony jeziora na drewnianych palach stała niewielka szopka, w której znajdowały się spróchniałe od starości wędki.
Do jeziora wpływał mały strumyczek wody, od którego dochodził przyjemny szmer wody odbijający się o omszałe kamyki. Gdzieniegdzie przez gałęzie drzew przebijały się delikatne promienie słońca. A lekki ciepły wiaterek dawał niemałe orzeźwienie i roznosił intensywny słodkawy zapach traw, kwiatów i liści.
To wydarzenie odbyło się w formie PBF'a. Czytaj całość:
http://forum-stare.aiwe.eu/index.php?topic=769.0


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?