Autor Wątek: Komponenty  (Przeczytany 56 razy)

Grudzień 31, 2019, 05:09:52 pm
Przeczytany 56 razy

Xar

  • Xar.6279
  • *
  • Information
  • Kandydat
  • Lider
  • Wiadomości: 8550
Na Placu Głównym w Siedzibie Leth mori Aiwe czekała rudowłosa nornka, która była obładowana różnego rodzaju sprzętem. Pod jej nogami spoczywał wypchany po brzegi tobołek, o który oparta była okrągła tarcza w dwóch, wypłowiałych już barwach. Sprzęt wyglądał tak, jakby nie wymieniała go tylko z powodu sentymentów i ogólnie wyglądała, jakby ją piorun trzepnął. Poprawiła rozwichrzone włosy i rozejrzała się, poszukując spojrzeniem osób, które miały się pojawić. W dłoni trzymała ogłoszenie, które jakiś czas temu wisiało jeszcze na Tablicy. W jej towarzystwie stała Złata odziana w codzienny strój i choć przy jej pasie, w zdobionej pochwie wisiał długi sztylet, nie wyglądała, jakby wybierała się z chętnymi.

- Poproszę Cię o raporty z każdej wyprawy. Właściwie dwa raporty. Jeden dla mnie, a drugi dla Pani Alwenne - zwróciła się do nornki, która potrzepała potakująco głową. - Chyba, że koniecznością będzie coś ukryć - dodała ciszej i posłała kobiecie oszczędny uśmiech. Schowała dłonie za plecy i splotła palce wskazujące ze sobą.

- Spokojna głowa. Mam tu wszystko, co może nam pomóc. - Nornka wskazała na tobołek, po czym popukała się w skroń. - I tutaj również. - Wyszczerzyła się wesoło i poklepała spoczywający u pasa toporek, z którego po chwili wygrzebała złożoną mapę. Pewnie znajdowała się na niej wyznaczona trasa.
To wydarzenie odbyło się w formie PBF'a. Czytaj całość:
http://forum-stare.aiwe.eu/index.php?topic=9385.0


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?