Autor Wątek: Konkurs  (Przeczytany 28 razy)

Grudzień 31, 2019, 08:56:57 pm
Przeczytany 28 razy

Xar

  • Xar.6279
  • *
  • Information
  • Kandydat
  • Lider
  • Wiadomości: 8550
Piękne nie jawi się tylko na zewnątrz, bo wnętrze ważniejsze potrafi być często
i pięknem swym nie raz czaruje każdego
Reprezentanci organizacji powoli zbierali się na placu Boskiej Przestrzeni, a należałoby wspomnieć również o tym, iż pogoda tego dnia naprawdę dopisywała. Słońce świeciło i wiał lekki wiaterek, co sprawiało, że na twarzach gromadzących się osób dało się dostrzec uśmiechy - bez wątpienia byli w bardzo dobrych humorach. A i nie było dzisiejszego dnia powodu do zmartwień, gdyż zorganizowany został konkurs, w którym to Leth mori Aiwe mieli wybrać najpiękniejszą i najprzystojniejszego z ich grupy.

***

Plac wypełniały najróżniejsze z ras całej Tyrii, już po dłuższej chwili nie byli to tylko członkowie bractwa, a również inni, zainteresowani tym, cóż takiego się tam dzieje. Wszyscy wyraźnie na coś wyczekiwali, niektórzy nawet stawali się coraz bardziej niecierpliwi, acz wydarzyło się - na placu pojawił się przywódca bractwa.
-Asura, która miała wam podać wyniki owego konkursu nie mogła się dzisiaj pojawić. Poprosiła mnie o to, bym ją wyręczył- Powiedział głosem, w którym dało wyczuć się lekkie znudzenie i to, iż ma ważniejsze sprawy na głowie niż ogłaszanie wyników jakichś wyborów.
-A wiec...- Sięgnął dłonią do jednej z kieszeni swego sięgającego ziemi płaszcza i wyjął z niej kopertę.
-Miss naszej organizacji zostaje Nestrella, a misterem Umbrecht. Gratuluję wam, zaprawdę godne to tytuły, a i otrzymacie niebawem swoje nagrody.- Spojrzał teraz za siebie w kierunku hotelu.
-A teraz mala przyjemność dla was wszystkich tu zebranych... Ta przystań została wynajęta na całą noc przez naszą organizację i jest do waszej dyspozycji. Bawcie się dobrze.- Uśmiechnął się lekko, pożegnał i pośpiesznie odszedł w swoją stronę.

***
Leth mori Aiwe spędzili całą noc w hotelu, gdzie czekało na nich multum trunków serwowanych przez barmana, można było także wziąć udział w konkursie na mocną głowę, a i w środku znajdowało się również wiele innych gier, zabaw i atrakcji. Organizacja bawiła się świetnie i liczy na więcej inicjatyw tego typu.


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?