Autor Wątek: Utworzenie miasta Aiwe  (Przeczytany 151 razy)

Kwiecień 24, 2020, 04:31:19 pm
Przeczytany 151 razy

Xar

  • Xar.6279
  • *
  • Information
  • Kandydat
  • Lider
  • Wiadomości: 8550
Członkinie i Członkowie gildii Aiwe!

Historia Tyrii pędzi do przodu jak rozpędzony dolyak. Dwa pradawne smoki powstały i rosną w siłę. Biała Opończa otwarcie zaatakowała Królestwo Kryty od wewnątrz i zewnątrz. Ekspedycje badawcze na zmrożonej mrozem północy i Kręgu Ognia rozpoznają coraz to nowe zagrożenia dla nas wszystkich.

W tych czasach pojawiają się iskry nadziei.
Popielcy oraz Ludzie walczą ramię w ramię w Jeziorze Doric, by niedawny pokój oraz pierwsza bitwa jako sojusznicy nie poszła w zapomnienie. Powrócił Trybun Rythlock Brimstone i swoją wiedzą wspomaga całą Tyrię. Smocza Straż nie działa samotnie, lecz wspiera się innymi gildiami, by razem zjednoczyć się przeciwko odkrywanym niebezpieczeństwom.

Dodatkowo jak zapewne część z Was wie, dokładnie rok temu, w sezonie latorośli pokonaliśmy naszego odwiecznego wroga - gildię Bele ninkwi Angu. A co za tym idzie, po zakończeniu tej wieloletniej wojny, nasza gildia mogła się nareszcie zastanowić nad kolejnym celem. I tym, jaki charakter powinno objąć Aiwe.

Niedawna bitwa w Snowden i aktualny stan Tyrii pokazują, że nie możemy dłużej stać w ukryciu. Gildia, którą założyła Aiwe idealnie wpasowała się w czasy, w których żyła. Jednak my, podejmując się kontynuowania jej dzieła, nie możemy stać w miejscu - w Księdze, która po niej pozostała wiele razy pojawia się słowo "Samodoskonalenie". Musimy nadążać za zmieniającym się światem.
Dzięki odkrywczym wyprawom po anomalie zdobyliśmy wiedzę, którą musimy podzielić się z innymi. Zgromadzone doświadczenie powinno służyć wszystkim mieszkańcom Tyrii.

Dlatego nasza siedziba zostanie otwarta dla innych. I charakter gildii się zmieni. Każdy respektujący zasady będzie mógł uczyć się pod osłoną naszych barier i dzielić się swoimi umiejętnościami.

Jesteśmy gotowi, by z gildii zamieszkującej zamkniętą siedzibę, przeobrazić się w pełnoprawne Miasto. Miasto Aiwe. Z własnymi zasadami, strukturami, wiedzą, wojskiem i technologią. Dbające o bezpieczeństwo Tyrii. I kultywujące spuściznę pozostawioną przez Aiwe. Nie dając o niej zapomnieć. Kierując się zasadami spisanymi przez nią w Księdze Aiwe.

WIDEO
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2020, 04:43:17 pm wysłana przez Xar »


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?