Autor Wątek: Posiadłość gildii - opis  (Przeczytany 1105 razy)

Grudzień 17, 2015, 03:08:55 am
Przeczytany 1105 razy

Xar

  • Xar.6279
  • *
  • Information
  • Kandydat
  • Lider
  • Wiadomości: 8550


Posiadłość Leth mori Aiwe to spore, podziemne miasto, do którego można trafić przez kilka skromnych posterunków znajdujących się na powierzchni. Siedziba nie bez powodu jest ukryta przed światem zewnętrznym - ma to utrudnić ewentualny atak potencjalnemu wrogowi, właśnie dlatego władze gildii zdecydowały się na tego typu miejsce.

By znaleźć się w środku trzeba najpierw pokonać ukryte wrota prowadzące w dół. Droga niestety nie należy do najprzyjemniejszych i dłuży się niemiłosiernie, ale jak mawiają Radni: "Bezpieczeństwo nad wygodę".

W miasteczku jest ciepło, dzięki czemu gildia nie musi się martwić o ogrzewanie. Jest też na tyle dużo miejsca, by zadowolić tak spore bractwo jakim jest Leth mori Aiwe. Co prawda posiadłość wymaga jeszcze gruntownego remontu i rozbudowy, ale już teraz znajduje się w nim naprawdę dużo pomieszczeń gotowych do wykorzystania w różnym celu.

Tu i ówdzie można spotkać przechadzających się członków gildii odpoczywających po ciężkim dniu, bądź pochłoniętych swoimi sprawami. Do tego nie rzadko w tle gra przyjemna dla ucha muzyka, by umilić czas mieszkańcom.

Jednym z mechanizmów obronnych posiadłości jest możliwość zamknięcia wszystkich wejść od środka, co całkowicie odcina siedzibę od reszty świata. By jednak tego uniknąć, każdego członka Leth mori Aiwe obowiązuje tajemnica dotycząca faktycznej lokalizacji tego miejsca - nikt spoza bractwa nie może się o nim dowiedzieć.

Jako, że nowe miejsce siedziby Leth mori Aiwe pozostaje tajemnicą, gildia wykupiła budynek w Lion Arch. Dzięki temu budynku nazwanym rezydencją osoby spoza gildii są w stanie skomunikować się z przedstawicielami bractwa.
Podziemne miasto jest domem gildii - to tam wszyscy mieszkają, bawią się, ale także pracują.

 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 07:09:54 pm wysłana przez Inferno Levittoux »


Sorry, this topic is locked. Only admins and moderators can reply.