Autor Wątek: RolePlay Challenge vol. 2  (Przeczytany 2159 razy)

Sierpień 08, 2017, 09:11:29 pm
Odpowiedź #105

Davros

• Saphir.8564
  • Information
  • Kandydat

Sierpień 09, 2017, 01:24:36 am
Odpowiedź #106

Janusz Barbarzyńca

• Krapiu.2096
  • Information
  • Kandydat
Challenge chcialem zrobic na sobote, ale widze ze jest wtedy wyjazd więc nie wiem jaki termin by wam najbardziej odpowiadał. Możecie się tu wypowiedzieć? ;) ja się postaram dostosować i wybrać termin optymalny dla wszystkich.

Sierpień 09, 2017, 03:21:19 am
Odpowiedź #107

matki121

• Matki.5874
  • Information
  • Kandydat
Może 19? Akurat kilka dni po zlocie, zdążą wypocząć, a myślę, że sobota jest takim dniem, że większości by odpowiadało ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2017, 01:30:27 pm wysłana przez matki121 »

Sierpień 09, 2017, 10:08:13 am
Odpowiedź #108

Latharna

• Latharna.7183
  • Information
  • Kandydat

Sierpień 10, 2017, 01:00:13 pm
Odpowiedź #109

Janusz Barbarzyńca

• Krapiu.2096
  • Information
  • Kandydat
Szanowna Gildio Aiwe,

Muszę prosić was o pomoc!
Kilka dni temu mój niespełna rozumu towarzysz odłączył się od naszej ekspedycji i sam ruszył na poszukiwania jakiegoś wyimaginowanego artefaktu. Balsi nie wraca już od trzech dni, a ja nie wiem co zrobić. Pomóżcie mi, a nagroda was nie ominie. Jeżeli zechcecie podjąć się tego zadania, będę oczekiwała na was w "Stormbluff" w starym forcie. Tam udzielę wam wskazówek i odpowiem na wasze pytania.

Z poważaniem
Alyonna.

Spoiler
Event zaplanowany na 19.08.2017  Jeżeli coś się zmieni to poinformuje was jako, że mam wyjazd zaplanowany na 20.08 więc nie wiem jak to będzie z całym tym zamieszaniem spowodowanym pakowaniem itd.

Proponuje godzinę 18:00 (jeżeli będziecie chcieli można zmienić)

Wybrane przez was słowa to: Niespełna rozumu, Majestatyczny, Węgorze, Infantylny intelektualista, kolumna.

Sierpień 11, 2017, 02:22:19 am
Odpowiedź #110

matki121

• Matki.5874
  • Information
  • Kandydat
Kontemplując nad kilkoma sprawami, w pewnym momencie zostałem wyrwany z transu przez krzyczącego mężczyznę. Coś się stało? - pomyślałem, a następnie wstałem i szybkim krokiem podszedłem się przysłuchać.

Po chwili zrozumiałem, że mężczyzna mówi coś o swoim zaginionym koledze, wręcz ze łzami w oczach prosi o dołączenie do ekspedycji, która ma go odszukać.
W mojej głowie kłębiły się różne myśli, z początku byłem niezbyt przekonany, jednak szczerość słów tego mężczyzny poruszyła moje serce.
- Chętnie pomogę - rzuciłem z tłumu i przyłączyłem się do jego grupy.

Spoiler
Niestety odpadam. Z powodu sprawy prywatnych nie będzie mnie przez cały weekend
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2017, 09:05:10 pm wysłana przez matki121 »

Sierpień 20, 2017, 12:32:56 am
Odpowiedź #111

Janusz Barbarzyńca

• Krapiu.2096
  • Information
  • Kandydat
Grupa Aiwe w postaci Gaedrima i Janusza wyruszyła z misją na ratunek zaginionemu nornowi. Spotkanie odbyło się w starym forcie w Stormbluff, gdzie zleceniodawca zapoznał bohaterów z zadaniem. Misja polegała na odnalezieniu niespełna rozumu Norna o imieniu Balsi, który zaginął jakiś czas temu podczas poszukiwań dziwnego artefaktu. Alyonna towarzyszka zaginionego nazwała go infantylnym intelektualistą, jako że stary naukowiec często zachowywał się jak małe dziecko, wręczyła grupie Aiwe pierwszą notatkę z dziennika starca. Gaedrim uporawszy się z zagadką, doprowadził Janusza na mulisty brzeg zatoki, gdzie na starych zwłokach ucztowały kolczaste jaszczury. Podczas walki dołączyła do nich Vin, która pomogła dziabniętemu w nogę Gaedrimowi pokonać jednego ze ścierwojadów. W ten oto sposób bohaterowie dotarli do bazy piratów. Po ostrożnych podchodach Vin zdecydowała się zinfiltrować bazę wroga w poszukiwaniu kolejnej poszlaki. Kiedy przeszukiwała pokład starego galeonu, natrafiła na wielkiego łysego strażnika, z którym stoczyła pojedynek. Odgłosy walki zaalarmowały pozostałych piratów, którzy śpieszyli na dolny pokład, w tym czasie Vin przeszukiwała cele, aby odnaleźć kolejną wskazówkę dotyczącą pobytu Balsiego. Wskazówką okazała się kolejna zagadka. Wspólnymi siłami grupa poszukiwaczy odnalazła obóz naukowców, którzy poprowadzili ich do opuszczonego obozowiska, w którym rzekomo mógł przebywać zaginiony norn. Na miejscu w starej łodzi odnaleźli kolejny kawałek kartki z notatnika Balsiego. Przeprawili się dziurawą łodzią na brzeg cmentarzyska statków, gdzie musieli uciekać przed ogromnym morskim potworem. Po drodze od grupy odłączył się Janusz, który zdecydował się pomóc naukowcom i sam na sam stoczył walkę z ogromnym dżunglowym Wurmem! Gaedrim i Vin szli za wskazówkami. Dotarli do miejsca, w którym zalęgły się elektryczne węgorze. Aby przejść dalej musieli balansować po starym maszcie i wspiąć się na cztery skały zamieszkałe przez harpie. Po wszystkich trudach, jakie przebyli na koniec czekało ich mgliste bagno. Tam na gałęzi odnaleźli torbę Balsiego, a w niej ostatni element układanki, który doprowadził ich do majestatycznej jaskini, a tam pod kolumnami odnaleźli artefakt, po który przybył Balsi. Norn również był na miejscu cały i zdrowy, tak oto dzielni wojownicy i wojowniczki z Aiwe wykonali swoje zadanie.

Dziękuje za uczestnictwo
Artolanowi oraz Gaedrimowi!

Event trwał 5 godzin!

Użyte słowa w evencie to: Niespełna rozumu, Majestatyczny, Węgorze, Infantylny intelektualista, Kolumna.

Był to mój pierwszy Event więc przepraszam za wszelkie błędy lub niedopatrzenia jakie wystąpiły.

Na kolejną osobę nominuje Gaedrima uczestnika mojego eventu :)
Powodzenia!

Sierpień 20, 2017, 11:11:53 am
Odpowiedź #112

Gaedrim

• Illusionist.2915
  • Information
  • Kandydat
  • "W wątpliwościach działać nie wolno"

Sierpień 20, 2017, 01:21:02 pm
Odpowiedź #113

Artolan

• Artolan.4219
  • Information
  • Kandydat

Sierpień 20, 2017, 02:54:37 pm
Odpowiedź #114

Kirinchan

• Kirinchan.1489
  • Information
  • Kandydat
  • Padawan Selena, pierwiastka niezbędnego do życia

Sierpień 29, 2017, 10:12:06 pm
Odpowiedź #115

Visterion

• Korys Shedal.6029
  • Information
  • Kandydat

Sierpień 30, 2017, 12:10:30 am
Odpowiedź #116

Subortis

• RapName.9315
  • Information
  • Kandydat

Sierpień 30, 2017, 05:30:01 am
Odpowiedź #117

Joy

• ArtanisJoy.7640
  • Information
  • Kandydat
  • Ta dzisiejsza młodzież...
    • Karta postaci
tekst alternatywny
"Ta dzisiejsza młodzież..."

Sierpień 30, 2017, 04:15:24 pm
Odpowiedź #118

Gaedrim

• Illusionist.2915
  • Information
  • Kandydat
  • "W wątpliwościach działać nie wolno"

Magiczny Trunek, Laska, Kocioł, Marynarka, Uduchowiony.

5 słów padło! ogłoszenie pojawi się do następnego weekendu.
Wstępnie: prawdopodobny termin przeprowadzenia eventu wypadnie na 16 września, godzina 19-20, czas trwania ~2h.