Autor Wątek: Obóz Trolla  (Przeczytany 10441 razy)

Sierpień 17, 2017, 11:49:32 pm
Odpowiedź #105

Buszek

• Mamut.6390
  • Information
  • Kandydat
Buszek palił jeszcze przez chwilę z fajki rozglądając się i śmiejąc się do siebie z tego co widzi po tych ziółkach Trola.
-Te żabole jak powiedziałeś, są strasznie nie ufne na prawdę trzeba zasłużyć żeby podzieliły się swoja wiedzą, tajemnicą... nie wiem jak to nazwać- Właściwie poczuł się trochę dumny, że miał okazje spróbować tamtejszych specyfików nigdy wcześniej tak o tym nie myślał.
-W sumie nie mam żadnego zawodu w tej gildii, ale myślałem żeby zostać strażnikiem ta funkcja chyba najbardziej by mi odpowiadała...- zastanowił się chwilę - z tymi ogródkami to nie ja pierwszy raz tu jestem i ciesze się, że jest takie miejsce tutaj, gdzie można z dala od tego hałasu usiąść i w spokoju prozmawiać- zaciągnął się z fajki znowu - Nie miał byś drogi gospodarzu czego do picia typu woda, wino- zapytał.
"W sumie dobrze się czuję po tych ziółkach" pomyślał rozkładając się na siedzisku.

Wrzesień 02, 2017, 05:29:37 pm
Odpowiedź #106

Troll Obieżyświat

• Cathowl.5824
  • Information
  • Kandydat
  • 🦊 🌱 🍄 🐾 🐌
Asur wypuścił z mordy kolejne koła z dymku, słuchając wypowiedzi Buszka. - Coś mi tam się obiło o uszy, że szukają kogoś do opieki nad cmentarzem, zawsze to jakaś robota. - stwierdził, układając się wygodniej na worku jutowym. - Choć pewnie strażników też szukają. Mogliby mi tu ustawić jakiegoś wartownika, przynajmniej pilnowałby żeby jakieś huncwoty co chwilę nie deptały moich grządek. - prychnął gniewnie. - Możesz im to zasugerować młodzieńcze, jeśli będziesz się starał o fuchę strażnika. Jakaś premia by się też znalazła. - dodał, mrugając łobuzersko, po czym nadstawił uszy, wsłuchując się w coraz głośniejszy koncert świerszczy.
Mijały minuty wypełnione dymem, aromatem ziół i naparu parującego w czajniczku oraz wieczornym koncertem żab i świerszczy. Po kilku minutach do dźwięku cykania i rechotania dołączyło chrapanie starego Trolla, który usnął na worku z fajką wystającą z pyska.

Wrzesień 11, 2017, 06:11:10 pm
Odpowiedź #107

Buszek

• Mamut.6390
  • Information
  • Kandydat
-Nie lubię pracować wśród umarlaków, są mało rozmowni...- Stwierdził człowiek uśmiechając się pod nosem- Poza tym praca na cmentarzu jest ogólnie mało rozrywkowa szkoda żeby taki młody człowiek jak ja się tam marnował- złapał bucha ze swojej fajki popijając wodą- Co do pilnowania Twojego zakątka mogę nasunąć ten pomysł kapitanowi, ale nic nie obiecuję - Gdy kończył mówić zauważył, że jego gospodarz już śpi, wyjął fajkę Trolla z jego ust i położył obok niego na worku.
Buszek zagasił ogień odniósł naczynia pod drzwi chatki Obieżyświata, skłonił się w stronę śniącego gospodarza szepcząc- Dziękuję za miło spędzony wieczór niedługo zajrzę ponownie- Po tych słowach nasunął kaptur na głowę i zniknął w ciemnościach kierując się w stronę sal dla rekrutów, cały czas miał delikatny mętlik w głowie dzięki ziółkom malca.

Październik 16, 2017, 11:23:56 am
Odpowiedź #108

Kth

• Cathowl.5824
  • Information
  • Kandydat
  • grammar nazi
Minęło trochę czasu.

Od jakiegoś czasu od strony małego obozu Trolla nie dało się wyczuć charakterystycznej woni palonych w ogniu ziół, jak również znad ogniska nie unosił się charakterystyczny dym.
Obóz, choć uporządkowany, wydawał się pusty. Rzeczy osobiste, a także narzędzia wydawały się leżeć na swoich miejscach, nawet kolorowe majtki Trolla wisiały smętnie na sznurku obok chaty, mimo, że już dawno wyschły.
Nigdzie nie było też śladu lisa, ani małego popielca.

Gdyby jednak ktoś zdecydował się zejść do obozu, bez problemu mógłby dostrzec niewielką kartkę, zapisaną schludnym pismem, przyczepioną do drzwiczek małej chaty.

Moi drodzy!
Skończyła mi się cześć zapasów różnego rodzaju, w tym potrzebnych do wyprawy, która szykuje się naszej szanownej Gildii.
Chcę również zaopatrzyć się w kilka nowych specyfików, o których istnieniu niedawno się dowiedziałem, a że nie do końca jeszcze wiem gdzie ich szukać, ruszam zatem w krótką podróż!
Wracam wkrótce.

Troll

« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2017, 11:50:30 am wysłana przez Kth »
Cathowl     ||     Troll Obieżyświat     ||     Sura
Ulya T.     ||     Bonkk

Team Quaggan     |     Team Kebeb