Autor Wątek: Zadanie Domowe  (Przeczytany 435 razy)

Maj 07, 2017, 11:03:44 pm
Przeczytany 435 razy

Ladrian Breeze

  • Artolan.4219
  • Information
  • Kandydat
  • Wiadomości: 97
  • There's always another secret
Drużyna wybrała się do Rata Sum na rozmowę z Radną Ludo. Na miejscu okazało się, że Radna jest zbyt zajęta i sprawę ma im nakreślić Ekspert Azzi. W krótkich i niezbyt uprzejmych słowach opowiedziała im jak wygląda problem. Otóż w dziwnych okolicznościach zniknął ostatni transport golemów budowniczych. Były to zaawansowane jednostki i w nieporządanych rękach mogły zostać zamienione w potężną broń.
W międzyczasie Poppy zaczęła śledzić tajemnicza, latająca cegłówka.
Śledztwo rozpoczęło się od rozmowy z pracownikiem laboratorium odpowiedzialnym za wysyłkę: Luuvem. Miał on całą tonę listów przewozowych, którą zajął się Ladrian, a pozostali kontynuowali śledztwo w punkcie przeładunkowym.
Na miejscu okazało się, że zarządca punktu ma wątpliwości co do lojalności niektórych ze swoich ludzi.
Dzięki miłemu usposobieniu Cath udało się porozmawiać z jednym z pracowników, który miał zmianę w noc zniknięcia golemów. Widział on jak dosłownie znikają we wnętrzu góry.
Aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do poczytalności robotnika, drużyna wyruszyła zbadać owo dziwne miejsce. Okazało się, że jest to iluzja stworzona przez Inquest w celu ukrycia jednej z ich baz.
Nasi śmiałkowie zostali godnie powitani przez zabójców i golemy, jednak poradzili sobie z nimi bez większych problemów.

W jednej z części bazy dokonali makabrycznego znaleziska. W celach leżało kilkanaście ciał członków Kolegium Statyki. Jedyny ocalały, ledwo żywy został uratowały przez Złatą. Poradził znalezienie głównego komputera bazy, bowiem w nim mogą znajdować się przydatne informacje.
Po odnalezieniu kryształu z danymi i przedarciu się przez okrutny system zabezpieczeń komputera, druzynie udało się zdobyć informacje obciążające Levva. Jednak to nie koniec sledztwa, bowiem znalezione zaszyfrowane pliki mogą rzucić więcej światła na dalsze plany Inquestu. Obecnie ich deszyfracją zajmuje się Ladrian.

W ferworze walki zaginęła Cath. Odnaleziono tylko jej medalion. Poszukiwania trwają.

Uczestnicy
Warden Mathre
Catherine Winter
Złata Srebrnooka
Aksumanun
Poppy Kintana
Ereltana
Kirinchan
Visterion
Nathionel Meow

Dziekuję za udział. Jako że to był mój pierwszy event, bardzo bym się ucieszył jakbyście się podzielili wrażeniami. Co wam się podobało a co nie :)
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2017, 11:34:44 pm wysłana przez Ladrian Breeze »


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?