Autor Wątek: Czas Na Przedstawienie!  (Przeczytany 413 razy)

Maj 28, 2017, 06:52:27 pm
Przeczytany 413 razy

Subortis

  • RapName.9315
  • Information
  • Kandydat
  • Wiadomości: 506
Kilka osob z gildii zebralo się tamtejszego dnia przy bramach Diviity REach. MIanowicie byli to Janusz, Catherine oraz Lue, po krótkiej rozmowie i przywitani ruszyli w stronę festiwalu gdzie atrakcją wieczoru miał być występ ppewnego magika, podobno był to wielki nemezis Dezira. Na poczatku grupa postanowiła sprawdzić swoje umiejętności w rzutach do celu gdzie nagrodą były pluszaki. Pierwszy był Janusz, ktory wziął piłke i rzucił nią z całej sily w obręcz, niestety nie trafiła piłka zrobiła dziure w namiocie, okazało się że uderzyła jakiegoś staruszka w głowe, który po prostu upadł. Catherine odrazu pobiegła an pomoc starcowi, później okazalo się że tamtejszy staruszek to magik który za niedługo miałmięć występ. Drugi rzut Janusza był już trafiony, jako nagrodę norn wybrał sobie mniejszą replikacje norna pluszaka, podarowując go Catherine. Lue za pierwszym rzute trafia w obręcz wygrywając kraba.

Następnie grupa udala się na arene, gdzie ludzie próbowali ujarzmić rozwścieczonego dolyaka, Catherine jako wierna obronczyni zwierząt chcial uspokoić Doylaka, norn z paniką pobiegł do Catherina widząc co ona wyprawia. Dzięki Januszowi nasza zielarka uniknęła mocnej wizyty w lecznicy, gdyż Janusz przyjął na siebie uderzenie zaslaniając Catherine własnym ciałem, Doylak złamał mu jedno żebro, następnie Janusz złapał doylaka za głowa i wykonał nim rzut do tyłu na ziemie, przywierajac mu łeb do ziemi. Następnie Catherine rozpyliłą w powietrzu jakiś wywar uspokajający dodadtkowo rozszerzylą jego działania magią wiatru. Cóż, wpierw norn odczułskutki tego czynu, czując się lekko rozproszony, sprytny Doylak wtedy wydostał sie z uścisku norna i kopnąl go w ramie, po czym udał się na koniec areny odpuszczając, Lu wszystko sprawnie rysowała. Dwójka zeszła z areny. Norn trzymal się za miejsce bólu zaciskając zęby, ale wiadome jak to nor musiał dotrwać do ostatniej atrakcji.

Ludzie z tłumu aktualnie oddawali część zmarlemu Dezirowi minutą ciszy. Wtedy wszedł na scenę magik i zaczął swój repertuar. Było to odtworzenie wydarzeń podczas imprezy na plaży gdzie nie jaki popielec chcial dobrać się do gaci Dezira, gdzie później dołączył różowo brody norn. NIektore osoby to śmieszyło jednak kolejno tlum zaczął robić Buuu!!! w stronę nemezisa Dezira, po krótkiej chwili na scenie pozostał on sam wraz ze swoimi pomocnika krzycząc do nieba. DLaczegooo!???? W czym jestem od niego gorszy!!!

Spoiler
GM: Subortis

Uczestnicy:
Lue of Shadows
Catherine
Janusz Barbarzynca


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?