Autor Wątek: Oczyszczający Ogień kroniki serii  (Przeczytany 432 razy)

Czerwiec 27, 2017, 11:49:13 pm
Przeczytany 432 razy

Vin Dziedziczka

  • Artolan.4219
  • Information
  • Kandydat
  • Wiadomości: 18
Na prośbę Vin drużyna z Aiwe przybyła na ziemie popielców. Po konsultacji z Loxleyem i jego kontaktem z Legionu Popiołu wyruszyli na poszukiwania bandy płomiennych porywającej popielcze szczenięta.
(nie)Szczesliwym trafem nastąpiło kolejne porwanie. Uprowadzono małego popielca, a jego rodziców zabito. Drużyna natychmiast ruszyła z pomocą, udając się śladem porywaczy do północnej części Ashford.

Płomienni zniknęli z zasięgu wzroku, nawet czujne oko Trolla miało problem z ich lokalizacją. Jednak napotkane po drodze pułapki i płonące miny utwierdziły bohaterów w przekonaniu, że są na dobrej drodze.
Gdy dotarli do drugiego brzegu płytkiego jeziorka trafili na pierwsze oznaki bytności płomiennego legionu. Wkrótce poznali także komitet powitalny.
Widząc nieuchronną porażkę w walce płomienni rozlali i podpalili ropę na tafli jeziora. Uciekłszy płonącej zgubie drużyna odnalazła jaskinię w której ukrywali się porywacze.

Wewnątrz zastali potężnego szamana legionu który wraz ze swoimi sługami prał mózgi małym popielcom konwertując ich na wiarę ognia. Dzięki tytanicznemu wysiłkowi Trolla udało się uratować wiele szczeniaków. Dzielny Asur wynosił je z jaskini w  (dosłownie) ogniu walki. Kilkoro maluchów miało tak wyprane umysły, że rzuciły się na Trolla. Niestety nie udało się uratować ich wszystkich, kilka zginęło od strzałów Aidana.
W końcu udało się pokonać szamańskie monstrum jak i jego sługi. Vin dostała swoją zemstę, a popielce były bezpieczne.
Vin odzyskała miecz i naramiennik po swoim mistrzu.

Uczestnicy
Vin (organizator) (proszę o dopisanie do KP zdobytych pamiątek)
Loxley (pomoc w organizacji)
Troll
Subortis
Kiri
Iovina
Erel
Hanevil
Warden
AidanThere are no comments for this topic. Do you want to be the first?