Autor Wątek: Melonfest!  (Przeczytany 472 razy)

Lipiec 15, 2017, 12:19:39 am
Przeczytany 472 razy

Kirinchan

  • Kirinchan.1489
  • Information
  • Kandydat
  • Wiadomości: 74
  • Padawan Selena, pierwiastka niezbędnego do życia


14 dnia sezonu Latorośli 1330 AE odbył się pierwszy w historii Melonfest!

Festiwal odbył się w wiosce Shaemoor, gdzie na specjalne zaproszenie od Norah, które przekazała im Kirinchan stawili się członkowie bractwa.

Przybyłych powitały dwie Sylvari, radosna Kasimi oraz nieco poważniejsza Getrishia. Siostry wprowadziły uczestników do gier i zabaw.

Getrishia objęła pieczęć nad strzelnicą, gdzie mistrzynią została Penturia! Młoda kobieta okazała się bezkonkurencyjnym mistrzem nawet podczas rzutu z zasłoniętymi oczami.

Kasimi zajmowała się zabawą w "Znajdź niebieskiego kwiatka". Mistrzem w tej konkurencji został Thante Neo, który odnalazł kwiatka nawet gdy jego detektor roślin zawiódł.

Głównym punktem programu okazało się być poszukiwanie największego melona, na polu należącym do głównego sponsora festynu, pana Henryka! Starszy mężczyzna miał wytłumaczyć uczestnikom przebieg konkurencji lecz coś poszło nie tak i siostry przejęły pałeczkę. Zwyciężczynią w głównej konkurencji została Latharna. Dziewczyna otrzymała tytuł "Meloniarza".

Po zakończeniu zabaw uczestnicy mogli rozkoszować się przyjemną atmosferą w karczmie, gdzie pieczę nad wszystkim sprawowała Kiri wraz z Norą.


OOC

Organizator: Kirinchan

Pomoc w organizacji:
- Gaedrim
- Selen (pomniejszy mistrz gry)

Uczestnicy:

- Veripma Trevelyan
- Warden Mathre
- Rheged Burningblood
- Zlata Srebrnooka
- Lue of Shadow
- Penturia
- Thante Neo
- Tin Rho
- Mumifikatorka
- Igneel Dragoneel
- Latharna Rivaux

Penturia zdobyła talon na darmowego drinka w karczmie.
Zlata zdobyła zaśniedziały, żelazny gwóźdź z zatartą inskrypcją, nieczytelny bez odpowiednich narzędzi.
Latharna otrzymała tytuł Meloniarza oraz olejek melonowy.There are no comments for this topic. Do you want to be the first?