Jaskinia czasu

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Jaskinia czasu

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Wracajac do siedziby Uruk wyczul czyjas obecnosc. Nagle czyjas dlon zaslonila mu usta. Ktos szepnal Spokojnie, nie boj sie, jakbym chcial cie zabic to juz bylbys martwy. Cos ci pokaze. Ork poszedl za nim. Dotarli do kamiennej sciany. Towarzysz szamana nacisnal dwa przyciski i otworzylo sie przejscie. Gestem reki dal orkowi znak zeby poszedl za nim. Potem pociagnal za dzwignie, zamknelo sie wyjscie i zapalily pochodnie. Patrz pod nogi powiedzial lotrzyk. Szli jeszcze kawalek i trafili do ogromnej komnaty oswietlonej pochodniami. Na srodku bylo cos z kamienia. To stara konstrukcja. Wystarczy powiedziec gdzie chcesz sie przeniesc, poczekac az sie aktywuje i wejsc. To taki jakby portal. A mowie to tobie dlatego ze moj czas juz sie konczy. Jestes nowym straznikiem. Zapamietaj : to nie moze wpasc w niepowolane rece. Nagle padl martwy na ziemie. Z ciala wystrzelil promien swiatla i polecial w strone Uruka. Trafil go prosto w piers. Szaman uniosl sie w powietrze i potem opadl na ziemie. Swiatlo zniklo. Ork usiadl w kacie i rozmyslal o tym co powiedzial mu lotrzyk.
aiwe_database

Re: Jaskinia czasu

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Druid z ciekawosci powtorzyl kombinacje klawiszy lotrzyka. Gdy przejscie sie otwarlo rycerz wszedl przez otwarte przejscie, ktory towarzyszyl mu prawie zawsze. Po pewnych trudnosciach dotarl do glownej komnaty gdzie byl ork. Ladna komnata. Jednak dojscie trzeba naprawic, bo dziury sa straszne. Trzeba wybic krety. stwierdzil z sarkazem w glosie wychodzac z cienia.
aiwe_database

Re: Jaskinia czasu

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Uruk przestraszyl sie, gdy zobaczyl postac, choc nie dal nic po sobie poznac. Powiedzial : Witaj Xarviusie, zawsze zjawiasz sie tam gdzie sie ciebie nie spodziewaja. Ile slyszales z rozmowy?
aiwe_database

Re: Jaskinia czasu

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Druid podszedl do ciala. Wszystko. Gosc ma dobry czas. Wykitowal po doprowadzeniu Cie tu... powiedzial z sarkazmem. Wszystko powtorzyl. Nagle stracil zainteresowanie trupem. Teleport stwierdzil sondujac komnate. Ciekawe czy mozesz przeniesc sie za moje plecy... zaciekawil sie tauren. Podszedl do orka chamsko łamiac jego zaklecia ochronne by dac na niego sonde. Dziwne. Nic w tobie nie czuje nowego. Czujesz jakas zmiane przez to swiatlo?
aiwe_database

Re: Jaskinia czasu

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Nie, nie czuje zadnej zmiany. Sprobuje tego uzyc Uruk wskazal teleporter na srodku komnaty. Potem podszedl i wyszeptal zdanie ktorego nikt nie slyszal. Po paru chwilach cos zaczelo sie dziac. Kamien zmienil sie w krysztal, a kamien na srodku zmienil kolor na czarny. Nic innego sie nie stalo. Ork zblizyl reke i go wciagnelo. Nagle wszystko wrocilo do normy. Szaman z nikad pojawil sie za plecami kompana. Polozyl reke na ramieniu druidowi
aiwe_database

Re: Jaskinia czasu

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Xarvius sceptycznie przygladal sie wysilkowi orka. Nagle szamana cos wciagnelo. Zaskoczony zobaczyl za plecami Uruka na co stwierdzil jedynie Predkosc dzialania tej...skaly daje wiele do zyczenia... Rozgladnal sie i dodal wyciagajac magiczny krysztal, ktory potarty dawal mocne swiatlo. Dac tu pare polek, ksiazek, stol, krzesla, lozko i bedzie Tobie sie tu wspaniale mieszkac. Aaa i dodaj wiecej swiatla bo troche tu ciemno mimo pochodni.
aiwe_database

Re: Jaskinia czasu

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Jeszcze dzisiaj ide do kumpla po meble, a z oswietleniem cos sie wymysli. Przy nastepnej wizycie nie rozwalaj polowy tunelu, dobrze ? - Uruk zasmial sie, ale jak pomyslal o naprawianu to odechcialo mu sie smiac.
aiwe_database

Re: Jaskinia czasu

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Nic nie zniszczylem powiedzial niewinnie. Tylko te pare pulapek same sie sypnely mruknal. Druid stwierdzil, ze czas na niego. Mozesz otworzyc mi portal na okret? Dlugo mnie tam nie bylo. Poki Itsuki nie wroci ja jestem kapitanem czyli jestem tam udupiony...
aiwe_database

Re: Jaskinia czasu

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Uruk sie usmiechnal i powiedzial : Poczekaj chwile. Ork skoncentrowal sie. Niedlugo portal sie otworzyl. Prosze, oto portal na statek. Po tym jak Xarv przeszedl przez portal Uruk tu przypisal swoj punkt powrotu. Nastepnie otworzyl portal do karczmy w Brill i wszedl w niego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości