Forum Aiwe
https://aiwe.eu/forum/

Niedostepne miejsca (No-Port Spots)
https://aiwe.eu/forum/viewtopic.php?f=13&t=938
Strona 1 z 1

Autor:  Xar [ Cz paź 03, 2019 12:20 am ]
Tytuł:  Niedostepne miejsca (No-Port Spots)

Czym one są?
Otóż musicie wiedzieć, że nie w każde miejsce na mapie można sie dostać przy użyciu skilli, które np. teleportują was od razu do przeciwnika lub w wybrane przez was miejsce. Dlatego warto zapoznać sie z mapami, na których bedzie sie grało PvP, żeby po pierwsze: mieć świadomość tego gdzie takie miejsca są i po drugie: wyrobić sobie nawyk używania ich.

Są to przeważnie rozmaite podwyższenia, gzymsy itp.

Po co nam one?
Korzystanie z tych punktów z pewnością bardzo pozytywnie wpłynie na Wasze wyniki. Przeciwnik który zobaczy, że ich dość czesto używacie, bedzie dużo mniej chetny do atakowania Was i obierania na target.
Pamietajcie: to jak sie pozycjonujecie ma ogromny wpływ na to, jaka bedzie na Was robiona presja w trakcie gry. Jesli sie wystawiacie, to aż prosicie sie o to, by Was szybko pokonać i dopiero wtedy zająć sie tymi trudniej dostepnymi przeciwnikami.

Używając "no-port spots" możecie chociażby uniknąć umiejetności jaką jest Steal (od thiefa), ale także znacząco zminimalizować dmg od wielu innych klas. Sprawiajac tym samym, że beda zacznie mniej użyteczne.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/