Gra

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Don wysłuchał sylvari i uważnie przyjrzał się napisowi i kamiennym płytą. -Nes, masz racje ale nie do końca. Zobacz, na każdej płycie są po trzy znaki, a wybrać trzeba jeden. Moim zdaniem, jeśli znak jest pierwszy, musi na nim stanąć jedna osoba, jeśli drugi dwie, trzeci trzy. Zapewne mechanizm ma czujnik nacisku, wiec liczy się masa. Tak więc golem może posłużyć za trzech. Ja jestem za lekki wiec nie ma sensu, żebym stawał na płytach. Asura spojrzał na wszystkich -Wszyscy rozumiecie? po chwili ciszy dodał -Spokojnie, jeśli to pułapka, to tylko wy zginiecie, ja przeżyje i korzystając z waszych ciał w końcu uda mi się rozwiązać tą zagadkę... Jakieś pytania?
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Fakt, na każdym są po trzy znaki, lecz na żadnym kamieniu nie ma dwóch znaków z napisu. tylko pojedyncze. Myślę że reszta znaków to zmyłka, która miała utrudnić przejście. Nestrella wciąż uśmiechała się zadowolona. Widać było że lubi takie zagadki.
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

-Może lepiej wypróbujmy mój sposób. Nawet jeśli ja nie mam racji, a ty masz, co jest bardzo mało prawdopodobne, mechanizm powinien zadziałać, ponieważ staniecie na właściwych kamieniach.
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Skoro już mamy umierać, to umrzyjmy z powodu kobiety. To zawsze brzmi lepiej niż umrzeć z powodu błędu Asury. Nes, masz moje zaufanie, przychylam się do Twojego rozwiązaniaAstaarott bez zbędnej dyskusji staje na płycie odpowiadającej pierwszemu znakowi
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

-Chyba nie rozumiesz tego co przed chwila powiedziałem, jeśli ustawicie się tak jak ja mówiłem, zginiecie tylko jeśli nikt nie miał racji. Wiec lepiej mnie posłuchaj i zwiększ swoje szanse na przeżycie.
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Tak wiec równiez jestem sporych rozmiarów i waże Tyle co dwoch ludzi. Gdzie mam stanąć Don? Zapytał norn pewnym tonem. Zaufam Ci a jeśli umre to Cie zabije! Dodał z nadzieją udanego żartu...
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

-Stań po środku. Uwierz mi, Asury nigdy się nie mylą. No może prawie prawie nigdy... Jeśli jednak jakimś cudem się mylę, to jest możliwość, że wszyscy zginiemy...
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Zimne padające światło dawało się we znaki. Kłótnia pomiędzy drużyną nasiliła się do bardzo nieprzyjemnego stopnia. Brakowało tylko iskry, która spowodowałaby zamieszki... Fortuna zastanawiała się po której opowiedzieć się stronie. Jakikolwiek błąd rzeczywiście mógłby spowodować natychmiastową śmierć. Nienawiść do karłów nie mogło zadecydować w tym wyborze, wręcz przeciwnie... to właśnie w ich architekturze właśnie się znajdowali przyjaciele i to karłowi powinna zaufać w tym przypadku.
Don, gdzie ja mam stanąć ? - zapytała
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Inferno patrzyl na to wszystko w ciszy. W koncu nie wytrzynal i stwierdzil Don dam ci moja walize. Dzieki niej ty bedziesz mogl stanac za mnie. Jak bedzie pomylka to poinformuje innych o waszej smierci. Nes mowi tak, Don inaczej. Ja wam mowie, ze trzeba stanac na przyciskach na ktorych jest miedzyinnymi symbol taki jak na scianie. Pozostale plyty to pulapka. Popielec oparl sie o sciane i popatrzyl znudzony na swoich towarzyszy czekajac na ich odpowiedz.
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Nycklar zlustrował Inferna wzrokiem - Aleś ty odważny! Zamiast samemu wejść na płytę, dajesz ciężar innemu i każesz mu iść za ciebie. Nie spodziewałem się tego po tobie - zastanowił - Z drugiej strony też nie ma sensu stawać na tym czymś tylko dlatego, że to MOŻE otworzyć bramę - urwał na chwilę - Chciałbym, żebyśmy wyszli stąd żywi, albo chociaż wpół żywi
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

To właśnie takie rozwiązanie zaproponowałam z płytkami. Nes zaśmiała się. Czy popielcy naprawdę mają problem ze słuchaniem i zrozumieniem ? I nie wymiguj się od stawania na kamieniach... Była wyjątkowo rozbawiona całą tą sytuacją.
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Inferna zignorował Nycklara tylko odrazu odpowiedzial Nes. Fakt. Wybacz zle cie zrozumiałem. Tylko sie pytam jak chcesz sprawdzic czy stanac naraz na wszystkich płytach czy pokolei? zapytal po czym odwrocil glowe do Nycklara Kto ci powiedzial, ze bede sie poswiecal? Asurowie za duzo kombinuja. Rownie dobrze na co nie staniemy i tak mozemy zginac...
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Bardziej obstawiała bym, żeby stanąć na wszystkich - ale fakt, tu jest dylemat bo nic nie wskazuje na sposób w jaki powinniśmy to wykonać. Zamyśliła się na chwilę, rozglądając po pomieszczeniu. Chyba musimy stanąć na tych płytkach Nycklarze. Gdyby były kamienie można by ich użyć, lecz jak na złość pomieszczenie jest "czyste"... można ewentualnie użyć plecaki i walizki...
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Nycklar potaknął - To jest myśl - przerwał i zastanowił się - Ale jeśli to wybuchnie lub zrobi coś równie złego, to utracimy nasz ekwipunek i wtedy będziemy się martwić
aiwe_database

Re: Gra

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Inferno przestraszyl sie. Co!? MOJA walizke wystawiac na ryzyko? O nie. Nie ma mowy. Nie zgadzam sie! Ja tylko w tedy zartowalem. Moze da sie wysadzic przejscie dalej? zapytal z nadzieja.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 375 gości