Twierdza na szlaku

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: Twierdza na szlaku

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Odwrócił się do Rozczos - Ja... Nie wiem... - podrapał się po głowie i popatrzył na kostur - Co ja właściwie zrobiłem? - pomyślał nadal oszołomiony sytuacją. Strażnicy w forcie zaczęli wiwatować i przytulać się nawzajem. Niektórzy podeszli do Nycklar i klepali go po ramieniu, gratulując mu. Zaskoczony Sylvari ignorował ich i nadal myślał o tym, co się stało - Dziwne..
aiwe_database

Re: Twierdza na szlaku

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Fae wygrzebała się spod sterty połamanych desek, które kiedyś były jakimś straganem. Żółta posoka ciekła jej po ramieniu, ale liściasta zdawała się zbyt oszołomiona uderzeniem o ścianę, by dostrzec ranę. Rozejrzała się po pustym placu boju niedowierzająco. - To tyle? - zapytała ze zdziwieniem. Odpowiedział jej ponury świst, i wielka kula ognia, która rozbiła się o wieżę, zasypując dziedziniec iskrami. Odruchowo pochyliła się, rozglądając na wszystkie strony, lecz nie dostrzegła niczego. Pozbawiona broni, nie wiedziała za bardzo co zrobić.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 201 gości