Speluna Ryubena

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: Speluna Ryubena

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Wielebny skinął głową na widok zbrojnego. Przysłuchał się co ten ma do powiedzenia. - Leth mori Aiwe? Heretycy, patrząc na nazwę ich klanu... Dobrze ruszymy tam. Na początku można ich spróbować nawocić. Odezwał się metalicznym głosem (prawdopodobnie z powodu maski). Jego głos zawahał się - A Ona? Gdzie jest? Myślałem, że jest z tobą...
aiwe_database

Re: Speluna Ryubena

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Nie wiem, Panie. W czasie podróży rozdzieliliśmy się, ja przyjechałem tutaj, do Lions Arch, a ona pojechała w stronę lodowców.-powiedziała postać, po głosie można było poznać, że jest to mężczyzna-Ale czuję, że jest bezpieczna...-spod szaty wyjął fiolkę z mętnym płynem i wypił ją po czym nagle zgiął się w pół i przytrzymał się stołu-Gurvaldt mówi, że jest blisko naszego celu! Wielebny, musimy ruszać w stronę lodowców.
aiwe_database

Re: Speluna Ryubena

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Kapłan zamyślił się. - Dobrze. Idziemy w mroźne kraje. powiedział wzdychając. - Niech chwała Gurvaldta nas ogrzeje przy nawracaniu niewiernych. dodał wstając. Rzucił monetę na stół i ruszył za Inkwizytorem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 261 gości