"Perła" - Gabinet Vicky

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: "Perła" - Gabinet Vicky

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

-Zdziwiona?- zaśmiał się -Może i jestem tylko nornem, ale także i łowcą, a łowca powinien wiedzieć jak najwięcej o terenie na który przebywa. A takie wyniki badań, to świetna okazja żeby się zapoznać. Najchętniej sam bym odwiedził te placówki, ale jak sama stwierdziłaś już, na zewnątrz jest zbyt niebezpiecznie.- Przerwał na chwilę gdy Vicky schyliła się, jednak widząc iż ta tylko czegoś szuka kontynuował. -A co do ograniczenia informacji, to rozumiem. W końcu jest to placówka Priory.-
aiwe_database

Re: "Perła" - Gabinet Vicky

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Victoria spokojnie wyłoniła się spod biurka, a w dłoniach trzymała kilka kartek papieru, które podała Juvitonowi. - To jest kilka informacji o najbliższych Perle prowadzonych badaniach. - Jeżeli chcesz możesz przejrzeć je teraz, tylko nie chciałabym aby opuszczały one ten gabinet. - Powiedziała spokojnie, chwyciła kieliszek z winem i upiła łyczek, delektując się nim. Na jej twarzy pojawił się lekki uśmiech rozkoszy.
Przez chwilę nie mówiła nic i od czasu do czasu popijała napój. W końcu odłożyła pusty kieliszek i poprawiła grzywkę. - Sama też zaraz udaję się przed Perłę na mały placyk w kanionach... razem z Hibensem chciałam przeprowadzić parę testów na artefakcie. Planujemy to już od kilku tygodni i jakoś wcześniej nie było do tego okazji... Więc jeżeli miałbyś ochotę...
aiwe_database

Re: "Perła" - Gabinet Vicky

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Norn przyjął kartki papieru i zaczął je przeglądać. -Yhym...- Odpowiedział jeszcze tylko, gdy Vicky powiedziała o tym aby przejrzał je teraz. Juvi szybko wertował kolejne kartki zapamiętując to, co się na nich znajduje.
Gdy Vicky wspomniała o artefakcie w odpowiedzi usłyszała tylko kolejne "Yhym...". Wyglądało to tak, jakby Vor całkowicie zignorował kobietę, jednak zaraz odłożył kartki i spojrzał się na nią. -To co, idziemy?-
aiwe_database

Re: "Perła" - Gabinet Vicky

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Vicky, gdy Juviton przeglądał kartki dokończyła pić swoje wino. Co jakiś czas spoglądała z uśmiechem na skupionego norna, jednak gdy ten skończył czytać i odłożył kartki, ona je chwyciła i schowała na swoje miejsce. - Oczywiście... Hibens powinien czekać przy wyjściu z Perły do kanionów... Ja zaraz dołączę, tylko dokończę jedną sprawę...
aiwe_database

Re: "Perła" - Gabinet Vicky

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

-To ja już się do niego przejdę. Powiem mu, że niedługo przyjdziesz.- Powiedział, po czym wyszedł z gabinetu, gwizdnął na Nabu i skierował się w stronę sali głównej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości