Las

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Z jadalni udał się w las, gdyż tam mógł spotkać uciekających prędzej z siedziby towarzyszy. Dotarłszy na miejsce odezwał się:
- Nic Wam nie jest? Mam nadzieję, że odbudujemy naszą siedzibę.
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Po dziesięciu dniach błądzenia, zrezygnowany Jinxed usiadł pod drzewem. Jadł to, co znalazł i było jadalne, pragnienie gasił deszczówką. Troll rozglądając się znalazł miejsce, gdzie mógłby rozpalić ognisko i poczekać na kogoś, kto mógłby przechadzać się w okolicy, kto wyprowadziłby go z tego lasu. Jak pomyślał - tak zrobił.

Po dwóch tygodniach jedzenie kończyło się, więc Jinxed postanowił iść tak długo przed siebie, póki gdzieś nie dotrze. Lub póki nie umrze.
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Nattsuu wędrując wraz z Alaras po lesie zgrabnie i cicho poruszał się po ściółce czego nie mógł powiedzieć o towarzyszącej mu elfce. Śmiejąc się zwrócił się do elfki Jak widzisz same książki wszystkiego cię nie nauczą a według mnie najlepszą nauką jest praktyka, umiejętność skradania się przyda się nawet Tobie na przykład do wyjadania ciastek Szamsonowi w kuchni- powiedział ork po czym buchnął śmiechem. Po chwili jednak ucichł zdjął łuk i zwrócił się do elfki Teraz cisza tam widzę dużego dzika.-ork nie zdążył dokończyć zdania a już naprężał cięciwę i wypuścił strzałę z taką szybkością ze słychać było tylko świst i kwik dzika. Teraz zobaczymy co potrafisz z tych książek-ork poklepał elfke delikatnie po ramieniu po czym ruszył w stronę ubitego dzika
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Po upolowaniu sporej liczby dzików i jeleni Nattsuu zdecydował, że pora już wracać. Większość zwierzyny poruszała Alaras swoją magią, ork niósł dwa dorodne dziki na barkach, a jego wilkowi przypadł jeleń. Nie zwracając już uwagi na ciche poruszanie się powrót mimo ciężaru był szybszy tak więc chwile później byli już na skraju lasu w pobliżu siedziby widząc większe zgromadzenie niż wcześniej. *dobrze, że upolowałem aż tyle bo niedługo zleci się cała gildia*-pomyślał ork jednocześnie śmiejąc się do siebie
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Po jakimś czasie idąc po prostu w stronę drzew Musial dotarł do lasu. Wydawało mu się tu pięknie jak w każdym miejscu gdzie panowała cisza i spokój na łonie natury. Jako Tauren miał skłonność do zachwytu nad przyrodą. Była jednak druga strona rozważań *Władcy lasu...nocne elfy.. oby ich tu nie było* Pamiętał dobrze do kogo należą lasy i podchodził do nich z lekką niepewnością zawsze zachowując w nich czujność. Starał się też nie oddalać od ścieżki. Zauważywszy dobre miejsce przysiadł chwilę na odpoczynek , po czym zabrał się do pracy. Mniejsze drzewka próbował podważać i wyrywać po prostu swoją masą, większe ścinać.
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Już nie te lata, nie ta kondycja Jinxeda. Troll zmęczył się goniąc taurena.
Musiał... Cholera, szybko chodzisz! Pomogę Ci, ale pamiętaj - nie wchodźmy za głęboko w las; ostatnio spędziłem tam z trzydzieści dni, bo się zgubiłem, i nie było zbyt przyjemnie. Tym bardziej, że w tym czasie nasza siedziba została zniszczona. - powiedział jednym tchem, po czym usiadł.
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Musial odwrócił się szybkim ruchem słysząc kroki * Niech to! Nocne elfy ? * Odrzucił pieniek i szybko pacnął ręką po rękojeści. Zauważając posturę trolla odetchnął głęboko.
- Wystraszyłeś mnie - nie dając po sobie jednak tego poznać- Witaj , jestem Musial . Jak Cię zwą kolego ? - zapytał donośnym głosem Taurena jednak ze szczyptą humoru- zgubiłeś się? Jak to ? Odpowiedz mi to- odparł pogodnym już tonem uśmiechając się do nieznajomego. Sekundę analizował to co powiedział troll po czym zapytał szybko jakby ocknął się z letargu - Siedziba! Właśnie. Co się stało ? - jego twarz spochmurniała.
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Jestem Jinxed. Las... - troll podrapał się po głowie - ...już nie pamiętam po co tam wchodziłem. Byłem świeżakiem, więc się błąkałem po okolicy. W każdym bądź razie, spotkałem tam rannego Lotherna. - w głosie Jinxeda było słychać niepewność, ale głupio mu było się przyznać, iż nie pamięta imienia kompana z bractwa. Kazał mi biec na stołówkę, po pomoc, ale ja głupi się zgubiłem, nie potrafiłem znaleźć wyjścia z tego cholernego lasu. - powiedział, marszcząc brwi. Gdy wróciłem, siedziba była w szczątkach. Szczerze powiedziawszy, nie wiem dokładnie kto to zrobił, wiem, że nasze bractwo stoczyło jedną z największych bitew w swej historii. Na szczęście wszyscy przeżyli, a to najważniejsze; budynki się odbuduje. - zakończył Jinxed optymistycznie patrząc w najbliższą przyszłość.
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Musial słuchał tego uważnie nie przerywając jednak pracy. Gdy usłyszał , że troll zgubił się w lesie choć od tego zależało życie jego towarzysza chciał się zaśmiać. * Trochę z niego pokraka, zgubić się w lesie* Pomyślał bez cienia obrazy.
-Cóż . Interesujące. To trochę.. dziwne , że zgubiłeś się w lesie. Ten towarzysz przeżył? - odparł myśląc jak wielką bitwę przegapił z nutką zawiedzenia - Apropo odbudowania bierzmy się do pracy- odparł podając trollowi drewno.
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

No tak, przyszedłem Ci pomóc... - powiedział Jinxed wziąwszy drewno. Wiem, że to dziwne, zgubić się w lesie, i to będąc trollem. Może to przez jakieś siły wyższe? Nie wiem, wolę się nie zastanawiać. A co do Lotherna - raczej tak, pod siedzibą mówili, że nie mamy strat w szeregach. Troll rozejrzał się dookoła, po czym się spytał - Ile mamy tego zebrać?
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Całe szczęście, że nic nikomu nie jest- odparł już zupełnie bez emocji. *Siły wyższe ? Hmm. Choć z drugiej strony są takie rzeczy o których krąży wiele legend*
- Tyle wystarczy - odparł pakując ostatnie kawałki drewna na ręce trolla. Sam miał zaś stertę drewna ze dwa razy większa od trolla z racji swych wielkich rąk. Uśmiechnął się widząc tę różnicę - Ruszajmy przyjacielu
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Może i jestem chudy i troszeczkę mniejszy od Ciebie, ale to nie znaczy, żem słaby! - powiedział lekko oburzony Jinxed i ruszył w stronę siedziby.
aiwe_database

Re: Las

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Musial odpowiadając jedynie uśmiechem ruszył za nim. * Ach zapowiada się wesoło* - pomyślał z zadowoleniem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości