Ładownia

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: Ładownia

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

A ja jestem Sheda, także pojawiłam się tu niedawno.*odparła z uśmiechem i wyciągnęła rękę do Motorollii* co powiecie na opróżnienie paru butelek? w podskokach podbiegła do skrzyń i podnisła jedną oburącz. panowie, pomóżcie mi przetargać ją na pokład! *poprosiła*
aiwe_database

Re: Ładownia

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Taaak, można tak powiedzieć. *Odparł Motorollaa* Wiem jak to jest. W końcu sam jestem jednym z przeklętych nieżyciem że tak się wyrażę. *Dodał poważnym głosem lecz po chwili uśmiechnął się* Miło mi Cię poznać. *Powiedział podając elfce dłoń.* Z reguły nie pijam lecz może trochę nie zaszkodzi. *Odpowiedział na propozycję i bez wahania ruszył w kierunku proszącej o pomoc elfki*
aiwe_database

Re: Ładownia

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Zacny pomysł droga Sheda'o, pozwól że Ci odrobinę pomogę - powiedział to kłaniając się w jej stronę po czym skierował ręce w stronę beczki i pomamrotał coś pod nosem.
- Teraz powinno być o wiele lepiej, choć to nie czar lewitacji, ale powinno pomóc - uśmiechnął się pod nosem - swoją drogą mogłem poczekać z odsyłaniem tego osiłka, odpracował by swoje pijaństwo..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości