Przed siedzibą

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Lekko się speszył, lecz widząc jej roztargnienie. Uśmiechnął się i wymownie puścił oczko. Sprawdź jak jesteś taka ciekawska rzekł ironicznym ale przytulnym w zanadrzu głosem. Chciał widzieć jej naturę dziecka... Mruknął do niej i zaczął dotykać po ciele, chcąc wzbudzić gilgotki...
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Zapiszczała i podskoczyła jak oparzona. Jej całe ciało reagowało strasznie na te pieszczoty. Miała piekielne łaskotki i przeklinała moment w którym zaczęła ten temat. Śmiała się jak dziecko, krzycząc by przestał, chociaż wiedziała, że te prośby nic nie dadzą. Uciekła mu kilka kroków i rzuciła się się na trawę kuląc się i krztusząc ze śmiechu.
- To ja Cie miałam łaskotać! Nie Ty mnie! - piszczała niecodziennie niskim głosikiem. - Bo Cię ugryzę!
Jak powiedziała, tak też zrobiła. Wgryzła mu się w ramie by przestał i po raz kolejny zachichotała.
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Oła - krzyknął i kładąc się na trawie uspokoił zapędy. Leżał tak, i patrzył głęboko w jej rozradowane oczy. Nie chciał znowu zaczynać bo chciał w nie patrzeć do końca życia. Miał w głowie Kamile i wiedział, że dopiero teraz jest naprawdę szczęśliwy. Pocałował ją czule i zaczął bawić się jej platynowymi włosami...
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- O czym myślisz? - zapytała, gdy on bawił się jej włosami.
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Nagle przestał i rzekł O twoim uśmiechu i zabujczym śmiechu, O blasku świec i nagłym łączeniu serc, O szafirowym spojrzeniu jakim mnie darzysz, I uczuciu o którym tak marzysz. Bądź jednak pewna zawsze i wszędzie,że oparcie znajdziesz we mnie. Uśmiechnął się i zrobił słodką minkę
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Spojrzała na niego uradowana.
- Jesteś mój! I nie opuszczę Cię nawet na krok słodziaku! - zachichotała i szybko zbliżyła swoje usta do jego ust...
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Lecz muszę Ci o jednym problemie wspomnieć, Na krótko o twarzy mej musisz zapomnieć, Pilna to misja mnie czeka, I jakże syta nagroda urzeka. Tęsknota już mnie rozrywa i modle się, bo ten ,,wiatr" często mózgi porywa Przytulił ją i dodał Wrócę niebawem o piękna ma... Starczy na dziś zioła... - Upadł
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Dea spojrzała na niego. Oj tak starczy na dziś. Pobiegła do jego komnaty i wróciła z kocem. Położyła się obok niego na trawie, przykryła ich ciała i przymknęła oczy. *Ciekawe co powie jak się obudzi* zachichotała i specjalnie zdjęła z siebie bluzkę.
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Samotny sokół krążył nad placem pełnym ludzi. Wiatr spokojnie kołysał gałęziami drzew, na których szukały schronienia mniejsze ptaki. Czyszcząc swoje piórka obojętnie przyglądały się coraz większemu zamieszaniu powstałemu przed budynkiem. Zgromadzenie powiększało się z każdą chwilą, jednak para kochanków siedząca na uboczu zadawała się tego nie dostrzegać.

-Chyba przychodzimy nie w porę - powiedział brązowooki tauren skryty za drzewem do siedzącego mu na ramieniu wróbla. - A może...

Krótki rozbłysk światła spłoszył siedzące na drzewie ptaki. Sokół wypatrzył swoją ofiarę.
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Finaesh w końcu dotarł do miejsca gdzie stoi siedziba Leth Mori Aiwe. Mapa którą dostał od brata nie była zbyt dokładna. Rozejrzał się dookoła. Siedziba była wielka.
*Ciekawe jak ja znajdę tego... jak mu tam... Xara* - pomyślał.
Po chwili zauważył parę Elfów. Na jego twarzy pojawił się uśmiech.
*Heh, chyba lepiej im nie przeszkadzać. Jakoś sam trafie*.
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Starszy taurenski druid szedl spokojnie do wejscia budynku. Wtem nagle zmienil zdanie i przysiadl na jakis czas przy jednym z drzew... mistrz ma pewnie duzo spraw, pojde do niego za jakis czas pozdrowic go i znalesc kwatere... Troche tu jest osob na placu... Ciekawe...
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Siedzący nieopodal bram siedziby, młody troll znudzony codzienną rutyną treningów, odpoczywał i rozmyślał o dniach kiedy to beztrosko wylegiwał się na swojej własnej farmie właśnie w tych godzinach. Kiedy już miał zebrać się i wyruszyć na misję zwiadowczą, dostrzegł nieznanego mu osobnika * Witaj przybyszu, jak cię zwą ? wyglądasz na zagubionego, czyżbyś szukał naszego mistrza Xara ?* . Po czym uśmiechając się serdecznie i pokazując przy tym swoje dziurawe zęby, podniósł się i wyruszył w stronę nieznajomego
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Wlasnie kiedy tauren chcial wyciagnac swoja fajke zaczepil go troll. Tauren wyciagajac fajke powiedzial. Zwa mnie Xarvius i dopiero co przybylem z moonglade. Podroz byla ciezka wiec usiadlem na chwile by odpoczac a potem dopiero zwiedzic siedzibe i porozmawiac z panem tych wlosci. Czuje sie tu poki co obco, lecz to sie pewnie zmieni... odpowiedzial. Pozwolisz, ze zapale? Zapytal
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

*Żeby driud truł się takim świństwem* powiedział zdziwiony troll, po usłyszeniu pytania i dodał * Nie ma problemu pal ile chcesz bracie. Skoro przybyłeś z moonglade, to zapewne jesteś druidem, czyż nie mam racji ? Jak tam jest ?* zaciekawiony Asperios drążył temat by lepiej poznać nowego osobnika
aiwe_database

Re: Przed siedzibą

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Dziekuje odpowiedzial zapalajac. Tak jestem druidem. Moonglade hmm... Tam jest wspaniale: duzo ksiag, duchow í medrcow lecz juz sie zmeczylem tym... A co do palenia to stare nawyki kiedy bylem jeszcze szamanem. A ty jak dlugo tu jestes ??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości