Forum Aiwe
https://aiwe.eu/forum/

Fabuła Aiwe względem story gry
https://aiwe.eu/forum/viewtopic.php?f=25&t=447
Strona 1 z 1

Autor:  Xar [ Pt kwi 26, 2019 6:53 pm ]
Tytuł:  Fabuła Aiwe względem story gry

W tym wątku będzie pojawiała się informacja o tym,
w jakim miejscu fabuły Guild Wars 2 jesteśmy aktualnie jako gildia.

Zajmuje się tym osoba pełniąca funkcję Obrazek Narratora.
Ewentualnie ktoś tymczasowo wyznaczony do tego przez Xara.

Autor:  Warden [ Pn wrz 02, 2019 12:31 pm ]
Tytuł:  Nadzieja Umarła?

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Przygotowania Paktu do kolejnego starcia wraz z Kralkatorrikiem dobiegały końca. Konflikt oraz ciężkie starania na terenie Thunderhead Peaks musiały doprowadzić do bezpośredniego starcia wraz z potężnym Prastarym Smokiem... Doszło do walki, która była jednym z większym historycznych starć, niestety jednak Bractwo Aiwe nie było obecne, lecz w dużej mierze oraz znacząco pomogło w przygotowaniach do tego momentu.

Kralkatorrik został sprowadzony w pułapkę, przy czym unieruchomiony oraz rozpętało się bojowe piekło pod skałami deldrimoru. Walka była wymagająca oraz wielu straciło swe żywota przy starciu z tak potężnym przeciwnikiem. Wydawało się, że wygrana jest po naszej stronie jednakże... Doszło do najczarniejszego scenariusza pod sam koniec. Aurene, córa Glint, młoda smoczyca mogąca zmienić przeznaczenie Tyrii - została zabita przez Kralkatorrika z zaskoczenia, gdy chciała obronić Commandera. Potęga wroga była zbyt wielka i przytłaczająca, aż moc Aurene ugięła się pod masywem energii - doprowadzając jednocześnie do ogromnego wybuchu.

Gdy wszystko się uspokoiło po eksplozji oraz Ci co przetrwali odzyskiwali zmysły - najmroczniejszy scenariusz okazał prawdą. Poważnie ranny Prastary Smok uciekł oraz pozostawił za sobą pole bitwy, ukazując wszystkie starania, które poszły na daremne... Aurene odnaleziono martwą, przeszytą kryształami smoka.


Czy to oznacza koniec nas wszystkich...?

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

✦ Siły Paktu oraz sił sojuszniczych są zmęczone po bitwie. Morale wszystkich znacząco opadły oraz panuje skrajne zwątpienie w nadejście lepszego jutra.
✦ Aurene nie żyje, została ona przeszyta kryształami Kralkatorrika i jakikolwiek znak jej funkcji życiowych prysł w nicość.
✦ Prastary smok mimo, że ranny zbiegł z pola bitwy do Mgieł - jego obecna lokalizacja jest nieznana.
✦ Cała mapa Thunderhead Peaks została odblokowana, panuje melancholijny nastrój po bitwie - natomiast brand oraz spaczone stworzenia nadal są aktywne oraz działają przeciw siłom sojuszu.
✦ Bractwo Aiwe dostało oficjalną informacje o tragicznych wydarzeniach oraz Władze Miasta przekazały jednocześnie smutne wieści dalej - łącząc się w bólu.
✦ Sojusz stara się odnaleźć inne wyjście wszelkimi środkami oraz sposobami, lecz morale są bardzo niskie po utracie kluczowej figury - Aurene.


[+] OOC Ważne
Filmik jest przypomnieniem poprzednich wydarzeń. Obecny tam Commander jest jedynie wzorem tego co się wydarzyło oraz nie jest u nas kanoniczny.

Przypomnienie - Commander u nas jest postacią w pełni anonimową. Wiemy jedynie o heroicznych wyczynach.

Autor:  Warden [ Pn wrz 09, 2019 2:59 pm ]
Tytuł:  Re: Fabuła Aiwe względem story gry

Obrazek


Przez pewien czas sojusznicy ubolewali nad stratą oraz porażką po wielkiej bitwie. Niemniej jednak nie było można sobie pozwolić na bezczynność, obmyślano plany oraz dalszą strategię, nadal mając w sercach choć niewielką iskrę nadziei. Caithe usuwała z zabitej smoczycy ostre szpikulce, które przeszywały jej ciało... Nikt się nie spodziewał momentu, gdy ostatni obiekt, który przebił serce Aurene - był przeszkodą do jej odrodzenia. Okolica rozjaśniała, a magia otoczyła córę Glint - przywracając ją do życia. Wszyscy ku wielkiemu zaskoczeniu nie dowierzali, niemniej jednak było to jawą, nie snem. Aurene mogła się wskrzesić dzięki wcześniej pozyskanej magii Palawy Joko, czyniąc ją w istocie nieśmiertelną. Wszyscy odczuli powrót nadziei oraz odzyskali wiarę, lecz Kralkatorrik nadal był na wolności...

Commander oraz Aurene wyruszyli w Mgły, ścigając poważnie rannego i osłabionego Prastarego Smoka, przemierzając boskie domeny - Melandru, Grentha oraz Balthazara - na których wróg chciał się posilić. Commander wraz z Aurene odnaleźli smoka oraz stawili mu czoła w iście walecznej walce. Wspólne moce sprawiły, że Kralkatorrik został dotkliwie ranny. Aurene otworzyła portal do Tyrii, zrzucając Prastarego Smoka z Mgieł do Nieskończonego Oceanu, na południe od Orr. Upadek przyczynił się do wytworzenia nowego archipelagu wysp, stworzonego z ciała wroga - pogrzebanego pod kawałkami z trzech boskich wymiarów...

Pakt wkrótce ma zamiar zebrać wszystkie swe siły oraz zacząć skoordynowany atak wraz z Commanderem oraz Aurene. Bractwo Aiwe dowiedziało się o tym z pierwszej ręki oraz zostało zaproszone na kampanię przeciw Kralkatorrikowi...


Obrazek

Obrazek


ObrazekObrazek
Obrazek

✦ Aurene powróciła do życia za sprawą wcześniej pożartej magii Palawy Joko,
✦ Wraz z Commanderem zdołali odnaleźć Kralkatorrika oraz zrzucić go z Mgieł do Tyrii,
✦ Prastary smok mimo, że dotkliwie ranny i unieruchomiony, nadal jest żywy oraz się broni.
✦ Pakt oficjalnie szykuje się do kampanii mającej na celu dobicie Kralkatorrika oraz szykuje się do bezzwłocznego przygotowania obozowiska.
✦ Bractwo Aiwe zostało wliczone jako jeden z głównych sojuszników w walce - seria wydarzeń w formie PBF.


Obrazek


[+] OOC
Filmik jest przypomnieniem poprzednich wydarzeń. Obecny tam Commander jest jedynie wzorem tego co się wydarzyło oraz nie jest u nas kanoniczny.

Przypomnienie - Commander u nas jest postacią w pełni anonimową.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/