Atak na koncercie

To gazeta, na której treść mają wpływ wszyscy mieszkańcy miasta Aiwe.
aiwe_database

Atak na koncercie

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Atak na koncercie
Obrazek
50 Dnia Sezonu Latorośli na placu przed karczmą „Pod Pijanym Strzelcem” odbył się koncert nowoprzybyłej bardki Vanellie. Niestety miły wieczór został gwałtownie przerwany przez wtargnięcie na scenę niezrównoważonej kobiety. Napastniczka przeciskała się gwałtownie przez tłum krzycząc : „Złodziejka! Łapać złodziejkę!” wskazując jednocześnie na lokalną barmankę Dezi.

Oskarżycielem okazała się przybyszka Agatha Graves, szlachcianka oraz nekromantKa. Rzuciła się ona na różowowłosą buzując śmiertelną energią. Każdą mijaną osobę potraktowała morderczym wzrokiem, a naoczni świadkowie mówili wręcz o niepowstrzymanej rządzy krwi. W obronie oskarżonej stanęli inni Aiwijczycy, w czasie gdy Agatha wymachiwała agresywnie papierami.

To była rzeź! Ta dzika kobieta rzuciła się barmance do gardła, nim ktokolwiek mógł kiwnąć palcem! –zrelacjonował nam naoczny świadek.

Ogromną awanturę przerwało przybycie Strażniczki Eastii Bloodclaw. Oderwała oszalałą szlachciankę od młodej dziewczyny i zażądała wyjaśnień. Gdy nie dało się dojść z nią do porozumienia, obie kobiety zostały zabrane do strażnicy w celu przesłuchania. Szok obserwatorów wywołała reakcja Dezi, która dopadła do strażniczki, upadła na kolana i błagała, by ją skuć. Niektórzy tłumaczyli to szokiem wywołanym przez atak.

Ta dziewczyna pracuje tu od wielu miesięcy. Nigdy nie sprawiała problemów, ale nie dziwię się że dała się zapuszkować. Pewnie bała się tej wariatki. – mówi jeden ze stałych klientów karczmy.

Świadkowie donoszą o dotkliwych pobiciach, osobach stratowanych przez przestraszony tłum. Do naszej redakcji zgłosił się nawet szary popielec, podający się za ofiarę molestowania i napaści seksualnej przez Agathę Graves.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość