Kolejny Mściciel?

To właśnie tutaj są składowane wszystkie stare wpisy z Głosu Aiwe - czyli naszej gildyjnej gazety.
aiwe_database

Kolejny Mściciel?

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Kolejny Mściciel?
Obrazek
Dziś rano na miejskim cmentarzu, w jednej z krypt doszło do nieoczekiwanego odkrycia. Po anonimowym liście z nieznanego źródła straż serafów udała się do wskazanej krypty by znaleźć w niej grupę mężczyzn z odciętymi głowami oraz dłońmi. Każda z dłoni była umorusana w sadzy a mężczyźni mieli na twarzach kolorowe maski. Na ścianie nieopodal znaleziono namalowaną białą farbą czaszkę, oraz list o zagadkowej treści "Nie musicie być wdzięczni."

Niektórzy świadkowie twierdzą że widzieli jak mężczyzna w płytowej ciężkiej zbroi z namalowaną na przedzie podobną czaszką przemieszczał się przez miasto ze strzelbą, karabinem i dodatkowo sporą ilością broni przybocznej.
"Nie możliwe by takiego spustoszenia dokonała jedna osoba. Nawet popielec czy norn. To musiał być przynajmniej czteroosobowy oddział, dobrze przeszkolonych najemników. Możliwe, że dawnych weteranów, którzy mieli styczność z wojaczką i są zgrani." - Jak twierdzi nasz specjalista.

Zapytaliśmy pułkownika Gorbana o jego stanowisko:
"Na chwilę obecną nikt nie zgłosił się po nagrodę z dowodem, że to on pokonał tę grupę bandytów. Ani nie było zgłoszenia od pojedynczej osoby, ani od najemniczych grup." - Informuje pułkownik serafów.

Czy plotki o tajemniczym mścicielu są prawdziwe, czy może to zwykła grupa najemników, którzy po prostu zapomnieli, albo nie chcą zgłaszać się po nagrodę?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość