Szczurza noc

To właśnie tutaj są składowane wszystkie stare wpisy z Głosu Aiwe - czyli naszej gildyjnej gazety.
aiwe_database

Szczurza noc

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

SZCZURZA NOC
Obrazek

‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ W nocy z 61 na 62 dzień Kolosa służby porządkowe Seraf dokonały makabrycznych znalezisk. Zamordowanych i zagryzionych zostało w tę samą noc 50 kobiet w wielu, różnych miejscach. Sztab Seraf pęka w szwach od osób, które podają się za nieznanego sprawcę, określanego jako Król Szczurów.

‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ Seraf nie udało się znaleźć informacji identyfikujących sprawcę, jednak na miejscach zdarzeń wykryto działanie magii nekromanckiej, co zawęża znacząco krąg poszukiwanych. Wiadomo również, że poszukiwany domagał się artefaktu, który jest rzekomo w posiadaniu organizacji najemniczej Leth mori Aiwe. Prawdopodobnie jest to zemsta za nie dostarczenie przedmiotu.

‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ „Na ciałach znaleziono liczne ślady ugryzień dokonanych przez gryzonie. Dodatkowo zdechłe szczury na były ułożone w napis „To wina Awijczyków”, w niektórych z miejsc zdarzeń. Apelujemy żeby pozostać w domach, nie wychodzić po zmierzchu oraz bezapelacyjnie zamykać drzwi i okna przez cały czas. Staramy się dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, ale w tej wyjątkowej sytuacji musicie nam w tym pomóc. Nie dawajcie zrobić z siebie celu, w tych niebezpiecznych czasach.” Apeluje rzecznik prasowy Serafów.

‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ „Przykro mi z powodu zaszłej sytuacji. Pragnę wyrazić słowa szczerego współczucia i najszczerszych kondolencji dla rodzin i bliskich kobiet, które padły ofiarą wczorajszej masakry. Gwarantuję, że zrobię co w mojej mocy by zagwarantować podniesienie standardów bezpieczeństwa na terenach Kryty oraz znaleźć sprawcę. Jednocześnie zapewniam, że rodziny ofiar tej makabrycznej zbrodni dostaną skromną rekompensatę. Wiem, że nie pozwoli to przywrócić bliskich do życia, ale liczę na to, że pozwoli ona wspomóc rodziny poległych.” Te słowa wystosował królewski rzecznik prasowy.

‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ „Nie powinniśmy dokonywać żadnych rekompensat. Uważam, że to zbytnie nadwyrężanie budżetu królewskiego, a poza tym dookoła ginie wiele osób w taki, czy inny sposób. Nie dajemy pieniędzy na lewo i prawo. Czyż nie? Myślę, że Królowa próbuje w ten sposób ugrać dla siebie to, żeby gawiedź patrzyła na nią przychylnie, ale robi ekonomiczny i polityczny błąd.” Wypowiada się minister Janusz Morwin - Kikke będący w opozycji.


‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ Artykuł został przeniesiony przez anonima do gazety Głos Aiwe z Wieszcza Krytańskiego, gdzie ukazał się oryginalnie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości