Stan Wyjątkowy w Mieście Aiwe

To właśnie tutaj są składowane wszystkie stare wpisy z Głosu Aiwe - czyli naszej gildyjnej gazety.
Warden

Stan Wyjątkowy w Mieście Aiwe

Nieprzeczytany post autor: Warden »

Stan Wyjątkowy w Mieście Aiwe
Obrazek
13 Dnia Sezonu Fenixa doszło do ataku na funkcjonariusza Straży Aiwe oraz członków Bractwa wewnątrz Ogrodów Miasta. Dwójka osób i jedna istota zostały skierowane do Lecznicy. Ich stan jest stabilny niebawem opuszczą placówkę.

Biorąc pod uwagę duże bezpośrednie zagrożenie w związku z atakami nieznanych istot o podłożu cech demonicznych, Rada Aiwe wraz z Xarem wprowadza na cały teren Miasta Aiwe - Stan Wyjątkowy - obowiązujący od dnia ogłoszenia, aż do odwołania.

Następują wymienione poniżej obostrzenia:

- Podwojone patrole Straży Aiwe wyposażone w specjalistyczny sprzęt bojowy.
- Bezwzględny zakaz podchodzenia do zbiorników wodnych, osoby mieszkające nieopodal zbiorników wodnych proszone są o przejście do pokojów gościnnych, na czas Stanu Wyjątkowego.
- Strażnicy mają prawo po uprzedniej prośbie, siłą zmusić osobę od oddalenia się od zbiornika wodnego oraz pozbawić wolności poprzez wtrącenie do izolatek.
- Strażnicy Aiwe w miejscach objętych szczególnym zagrożeniem będą przebywać w grupach 3-osobowych.
- Miejsca objęte szczególnym zagrożeniem, w rozumieniu prawa Aiwe to okolice i tereny położone przy zbiorniku wodnym z pośrednim, do 4 metrów dojściem (typu uskok, skarpa, obniżenie terenu, spadek) lub bezpośrednim połączeniem (typu przystań).
- Strażnicy mają obowiązek trzymać się na odległość przynajmniej 2m od krawędzi do zbiornika wodnego oraz nie podejmować ryzykownych działań względem bezpośredniego realnego zagrożenia.
- Zaleca się przemieszczanie po Mieście jedynie w dobrze oświetlonych lampami miejscach pilnowanych przez Straż.
- Lampy w Mieście Aiwe dostaną dodatkowe zasoby energii, dzięki czemu będą świecić jaśniej.
- Lecznica oraz Kaplica, jako miejsca położone tuż przy wodzie, będą zaliczane do obiektów mocno chronionych przez Straż Aiwe oraz odpowiednio oświetlone.
- Nie zaleca się przemieszczać po ogrodach, Strażnicy mogą wyprosić osobę nieuprawnioną do domu.
- Osoba uprawniona do przemieszczania się po ogrodach w rozumieniu prawa Aiwe - Władca, Radni, Strażnicy, Medycy, Asystenci Medyczni, Technolodzy, Gajowi.
- Złamanie obostrzeń grozi karą grzywny lub wtrąceniem do izolatki na czas z góry nieokreślony.

Charakterystyka zagrożenia:

Istoty o charakterystyce demonicznej, które posiadają umiejętności skrajnie niebezpieczne dla przeciętnego niewyszkolonego w boju Mieszkańca. Według danych posiadają gniazdo w sercu kanałów, a ich liczba sięga ponad dziesięciu sztuk. W trosce o bezpieczeństwo Członków Bractwa Aiwe, prosimy o rozważne przemieszczanie się blisko świateł i drogami pilnowanymi przez Straż, z dala od zbiorników wodnych.

Niebawem pojawi się ogłoszenie, by wyruszyć na zniszczenie gniazda zagrożenia.

~ W imieniu Władz Miasta
R. Warden Mathre
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość