Wykorzystany kelner

To właśnie tutaj są składowane wszystkie stare wpisy z Głosu Aiwe - czyli naszej gildyjnej gazety.
Xar
Lider
Posty: 55
Od: 12 paź 2021, 0:07
Linki:

Rangi specjalne

Składy

Funkcje fabularne

Wykorzystany kelner

Nieprzeczytany post autor: Xar »

Wykorzystany kelner
Obrazek
18 dnia sezonu Fenixa do władz miasta Divinity's Reach zgłosił sie roztrzesiony pracownik jednego z hoteli, który twierdził, jakoby został wykorzystany przez jedna z klientek. Dziennikarze predko podchwycili temat i udało im sie zdobyc informacje z pierwszej reki.
To był dzień jak co dzień. Zaniosłem zamówiony alkohol do jednego z pokoi, w którym była zameldowana pewna kobieta. Gdy znalazłem sie w środku, poprosiła mnie o dotrzymanie jej towarzystwa, na co przystałem, bo zależy mi na tym, by nasi klienci byli zadowoleni. Nic jednak nie zapowiadało tego, co miało stać sie później. Mialem zamiar spedzic tam tylko chwile. Ona jednak zrobiła coś, co sprawiło, że straciłem przytomność. Nie wiem jak to sie stało. Jesli sie nie myle, poczestowala mnie alkoholem, także nie wykluczam, że to do niego coś dosypała. Obudziłem sie rano. Wykorzystany.


Dziennikarze dopytali także, czy meżczyzna pamieta jak wygladała kobieta, na co ten odpowiedział

Blada karnacja, ostre rysy twarzy, pełne usta, białe włosy podchodzące lekko pod błekit.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości