Ogrody Boskiej Przestrzeni

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Sylvari westchnął głośno.
- Widze siostro, że wytrąciłem Ciebie z równowagi, a to niby ja ukrywam siebie. Wiem wiele, bo słucham plotki, rozmowy i czytam waszą gazete.
Odparł smutnym głosem powoli wstając.
- Jednak widze, że nic teraz nie poradze. Uważaj na ten sygnet Xing. Nie wiesz nawet co on ukrywa. *powiedział pokazując na kieszeń Naniela. Masz racje... Merv. Narazie nic tu po mnie. Żegnam
Stwierdził kłaniając się. Nim głęboki ukłon dobiegł końca Sylvari zniknął wśród nagłego dymu.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Nie wiem kto to do cholery był... - Powiedziała puszczając rękojeść miecza. - Ale skoro potrafił wytrącić Nes z równowagi to nie chciałabym go znowu spotkać. - Podeszła do Nes i położyła swoją dłoń na jej dłoni wciąż trzymającej miecz. Powoli sprawiła, że ta opuściła ostrze. - W porządku?
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Tak.. przepraszam... Ugasiła magiczny płomień pochodni i schowała bronie z powrotem w zakamarki swojej szaty. Ten krętacz... Przy nim przeżyliśmy koszmar, sam rzeczywiście nic nie zrobił, tylko starał się manipulować naszymi odczuciami. Jest dziwny i nie dało się go zabić... Jedno wiem na pewno, jest zły do szpiku kości, lecz na razie nie mam jak to udowodnić... Westchnęła przysiadając na murku.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Nic nie musisz udowadniać. Ponieważ to nasze czyny świadczą o tym jacy jesteśmy. - Stwierdziła siadając obok Nes. - A jego świadczą o tym, że jest zakłamanym gnojem. - Dodała głaszcząc Rysia który usiadł obok niej. - W każdym razie ja Ci wierzę. - Mówiąc to uśmiechnęła się lekko do niej.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Odetchną z ulgą gdy Nes się uspokoiła, przysiadł się na murku uśmiechając się lekko. *Tak w ogóle to może ja się przedstawię nowo przybyłej sylvari.* Spojrzał w stronę sylvari. *Jestem Xing Naniel człowiek o wielu twarzach. Można powiedzieć że dla każdego coś innego... i najprawdopodobniej jesteśmy z jednego bractwa...* Gdy skończył mówić spojrzał w niebo. *Wiesz Nes... ta chmura, ta po prawej stronie przypomina mi pewnego rodzaju... pająka.* Wskazał dłonią w górę która kierowała się prosto na chmurę.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Gdzie pająk ?! Wstała szybko rozglądając się gorączkowo i kręcąc w okół siebie w poszukiwaniu pająka. Po dłuższej chwili kręcenia się w kółko, zrozumiała co Naniel powiedział i spojrzała na chmurę, która ani odrobinę nie przypominała pająka. Odetchnęła z ulgą. Wiesz co ! tak mnie straszyć po tym wszystkim ?! powiedziała z wyrzutem, lekko szturchając Naniela. Po czym zaczęła się śmiać z samej siebie i żartu łotrzyka.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

*Od razu polepszył ci się humor... więc zadziałało.* Uśmiechną się, po czym spojrzał przyjaźnie na sylvari. Cieszył się że udało mu się polepszyć samopoczucie Nes. Gdy ten tylko się oparł o murek, Nes szturchnęła przez co prawię sam nie spadł do tyłu. *Przynajmniej lepiej słuchać cię kiedy jesteś radosna, a po za tym chciałem zobaczyć twoją reakcje.*
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Nes spojrzała z przymrużonymi oczami na Naniela. Przecież wiesz że "nie lubię" pająków ! Uśmiechnęła się jednak przyjaźnie. Ale co jak co, pająki to coś co od razu potrafi oderwać moje myśli, cokolwiek by to nie było. Ale nie myśl sobie, że następnym razem zareaguję podobnie ! Rzuciła wyzywające spojrzenie.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Rozczos, Cykl Świtu. - Przedstawiła się Nanielowi. - A ta zapchlona wredota którą głaszczę to mój Ryś, Rikki. - Spojrzała na chmurę którą wskazywał człowiek. Chmurka nie kojarzyła jej się z absolutnie niczym. - Jak można się bać pająków? - Spytała bardziej sama siebie niż Nestrelli. - Przecież to też zwierze... - Dodała nadal patrząc w niebo. - Nanielu, dlaczego ten Sylvari kazał Ci uważać akurat na TEN sygnet? - Zapytała po chwili.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Widząc spojrzenie Nes poczuł się jakby rzuciła mu wyzwanie. *Wiesz że tutaj jest wiele pająków które mogę specjalnie znaleźć.* Uśmiechną się, po czym zaczął się śmiać. *Więc lepiej mnie nie podpuszczaj bo znajdę tego pająka, a jak znam ciebie to puki będę go miał to nic mi nie zrobisz.* Nagle przestał mówić. *Możliwe że ten pierścień jest kluczem do czegoś a zarazem ma w sobie magię której jak na razie nikt jej nie rozumie.* Dodał po chwili, nagle spojrzał na Nes która raczej nie wyglądała na zadowoloną z tego co właśnie powiedział złodziej. *Ale nie martw się nie zrobię tego. Z dwóch powodów. Pierwszy to ten że cie naprawdę lubię. Po drugie nie chce mi się szukać.* Uśmiechną się i lekko szturchną Nes.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Mogę zobaczyć ten pierścień? - Zapytała wprost, niemalże odruchowo. Widząc jego zaskoczoną minę szybko przeprosiła. - Wybacz ciekawość, skrzywienie zawodowe. - Uśmiechnęła się próbując ukryć zażenowanie.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Sięgną do kieszeni i wyciągną pierścień. *Proszę oglądaj go ile chcesz ale ostrożnie, nie zakładaj go jest bardzo możliwe że nie wiemy do czego to jest zdolne.* Wyciągną rękę żeby podać pierścień.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Twoje szczęście Nanielu... Zaśmiała się. Spojrzała ponownie na sygnet. Lepiej ukryj go zupełnie gdzie indziej niż chciałeś... On.. ten sługus.. za dużo wie i był chyba nim zainteresowany. Powiedziała spokojnie.
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Rozczos wzięła pierścień do ręki. Obróciła go kilkakrotnie w palcach. - Oooo... Ja sama na jego miejscu byłabym zainteresowana. Nawet bardzo. - Przyznała się. - Skąd wziąłeś taką błyskotkę?
aiwe_database

Re: Ogrody Boskiej Przestrzeni

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Spojrzał na pierścień. *Całkiem niedawno dokładnie jak wróciłem do Lwich Wrót poszedłem odebrać swoją dole z pewnego napadu oczywiście dostałem cały woreczek jakiś kamyczków i później Inferno powiedział mi że zabrał ten pierścień od norna nie wiem kim był i co robił był to jego pierścień. Postanowiłem odkupić ten pierścień od niego i chciałem go podarować Nes ale jak widać nie przyjęła go i nawet chyba lepiej.* Złapał oddech po tym co powiedział. *Nes nie bój się o skrytkę mam dla niego idealną...* Uśmiechną się patrząc w niebo. Naprawdę zaczyna mnie zastanawiać czego otaczają mnie tylko sylvari...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości