Chatka w Snowden

Eksploruj kontynenty planety Azeroth i inne miejsca ze świata World of Warcraft.
aiwe_database

Re: Chatka w Snowden

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Wydaje mi się, że do Hoelbrak jeszcze nie dotarła wiedza o tym rodzaju magii, a nawet jeżeli, tamtejsi uczeni dopiero zaczynają ją zgłębiać. Słyszałam natomiast o mężczyźnie, który przebywa na Pustkowiach. To trudny teren, pełen wyzwań, jakie ponoć cały czas przed sobą stawia. - Zrobiła pauzę, by napić się herbaty. - Z tego, co pamiętam, nazywa się Ebelek Eze. Wydaje mi się, że łatwo zapamiętać, a wiele osób o nim mówi, więc musi być odpowiednią osobą do poszerzenia wiedzy, o ile oczywiście zechce się takową podzielić.
aiwe_database

Re: Chatka w Snowden

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Wojownik długo rozważał jej słowa.
- Zatem przekażę te informacje Joy i będziemy szukać tam rozwiązań.
Odstawił pusty kubek na blat stołu.
- Dziękuje Ci za podzielenie sie ta informacją, oraz ugoszczeniem niespodziewanego gościa w swoim domu.
Mówił ze spokojem i południowym zwyczajem lekko skłonił głowę i rozłożył lekko ręce na boki.
aiwe_database

Re: Chatka w Snowden

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Oczywiście. Mam nadzieję, że Ebelek Eze okaże się pomocny. - Uśmiechnęła się lekko i wstała od stołu. Skinęła do Mariusa delikatnie. - Rzadko miewam tutaj gości, a szkoda. Może kiedyś przyjdziesz razem z Joy, na przykład, gdy zechcecie podzielić się wiedzą o nieznanej mi magii. Jestem jej ciekawa.
aiwe_database

Re: Chatka w Snowden

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Skinął głową niemal niezauważalnie.

- To dobry pomysł. Chociaż ta magia nie jest nieznana Złato. Każdy ma do niej dostęp i możliwość jej zgłębiania. Przekazywanie wiedzy jest niezwykle istotne. Dzięki Tobie teraz wpadłem na jeden pomysł. By zakupić księgi w Elonie by złożyć je w naszej bibliotece. Wtedy wiedza będzie bardziej dostępna.

Jeżeli łowczyni go nie zatrzymywała to przygotował się do wyjścia w górski klimat i ruszył w drogę powrotną.
aiwe_database

Re: Chatka w Snowden

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Świetnie. Może część książek będziemy w stanie zakupić z funduszy Bractwa. Do zobaczenia - pożegnała Mariusa i wróciła do czynności, którą zajmowała się przed wizytą mężczyzny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości