Wiedza zakazana

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: Wiedza zakazana

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Cios wymierzony przez elfkę trafił Rella dość mocno w głowę, a dokładniej skroń. Nieumarły nie spodziewał się takiej reakcji z waszej strony, był przekonany, że ma kontrolę nad całą sytuacją. Rell o dziwo był bardzo pewny siebie mimo tego, iż znajdował się w pomieszczeniu sam z dość sporą grupą osób. Padł twardo na ziemię.

Drzwi stały otworem zachęcając tym samym was do wyjścia, a za ich progiem znajduje się korytarz, na końcu którego widnieje dwoje kolejnych, otwartych tym razem drzwi.

Ściany są bardzo brudne, kamienne - na korytarzu za sprawą palącej się pochodni jest dość jasno, a może raczej wystarczająco jasno na tyle, żeby ujrzeć kilka szkieletów leżących na ziemi i połamane krzesło walające się przy jednych z drzwi.
aiwe_database

Re: Wiedza zakazana

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Po całej tej sytuacji wybiegł z pomieszczenia. Widział dookoła obdrapane ściany, pozrywane paznokcie.
- Co tu się do cholery dzieje?
aiwe_database

Re: Wiedza zakazana

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Nie mam pojęcia co, ale wiem jedno. Nie mam ochoty tutaj zostawać ani chwili dłużej! - Po tych słowach Dea jeszcze raz zdzieliła Nieumarłego w głowę- tak na wszelki wypadek. Wybiegła z pokoju i postanowiła przejść przez drzwi na końcu korytarza. Widziała tam schody i miała nadzieję, że prowadzą one na zewnątrz... Wydawało jej się, że są w jakimś podziemiu...
aiwe_database

Re: Wiedza zakazana

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Rycerz ukląkł przed truposzem , po czym jakimiś starymi szmatami związał go i zakneblował <Teraz możemy ruszać> pomyslał i spokojnym lecz szybkim krokiem ruszył za paladynką
aiwe_database

Re: Wiedza zakazana

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Xarvius stal zaskoczony. Otrzasnal sie wzial kij i ruszyl za elfka.
aiwe_database

Re: Wiedza zakazana

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Tariel widząc całą sytuację, spokojnie podszedł do powalonego trupa i zaczął przeszukiwać jego ubranie. Nagle wpadł na jeszcze jeden pomysł. Rozebrał nieumarłego i schował przysypanego książkami. Następnie ubrał się w jego szaty. -Wiem że to głupio wygląda ale może dzięki temu inni wezmą mnie za niego z daleka.- Oczekując reakcji innych starał się jak najbardziej ukryć to że jest elfem.
aiwe_database

Re: Wiedza zakazana

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Keroox widząc Tariela ubranego w szaty nieumarłego, ledwo powstrzymywał się od wybuchnięcia śmiechem. Nieumarli są nieco bardziej przygarbieni niż elfy *zaśmiał się*. Druid wyszedł za resztą towarzyszy, poklepując Tariela po plecach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość