Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest N lip 05, 2020 4:27 pm

Autor Wiadomość
     Tytuł: Nakato Ibori - Mentor Strzelców Wyborowych
    PostNapisane: Pn maja 27, 2019 4:54 pm 
    Weteran
    Weteran

Rangi specjalne
    Sekcje
    Tytuły dodatkowe
    Znaczące funkcje fabularne

Opiekun (RP) Loremaster (RP) ROLE PLAY PVE PVP Zwycięzca Igrzysk Angu Radny
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

Nakato Ibori - Elonka, ubrana bardzo dokładnie w dosyć gruby średni pancerz, posiadająca również charakterystyczne naramienniki dla łowców głów, jakimi są Strzelcy Wyborowi. Zgodziła się na współprace z Aiwe, ale tylko dlatego, że Gabinet Rady zaoferował nieco bardziej konkretną sumę złota. Jest to kobieta o bardzo specyficznym charakterze oraz świetnym sokolim wzroku. Obecnie pomiędzy zleceniami przebywa ona tuż pod murem, przy farmie na Siarczystych Pustkowiach -tuż obok Wioski Czystości. Mogą się u niej szkolić osoby należące do Aiwe i po Inicjacji.

Obrazek
    Cytuj:
    Dialog z Mentorem Strzelców Wyborowych - zarys z kroniki Aiwe

[+] Notka od autora WAŻNE
    Jeszcze niedawno używaliśmy bezpośredniego tłumaczenia "Martwe Oko", co jest bezpośrednio trafną translacją, niemniej jednak prawdziwy sens oddaje określenie "Strzelec Wyborowy". W tekście poniżej znajduje się starsza wersja nazwy, ponieważ tak zostało to utrwalone już w kronikach. Proszę mieć oczywiście z tyłu głowy, iż nadal mamy na uwadze tłumaczenie i sens słów "Strzelec Wyborowy", jako miano specjalizacji.

Cieszy mnie to, że odnaleźliście mnie po pozostawionych poszlakach. Miło Was widzieć Bractwo Aiwe, choć szkoda, że nie w lepszych warunkach... Powiedzmy, że ostatnio się robi o Was głośno. Nie wiem czy wiecie, ale wszyscy ostatnio chcą Waszych głów i płacą za to... Bardzo kusząco. Jednak nie interesuje mnie to, liczy się dla mnie reputacja, tak ciut bardziej niż pieniądze, moi kochani... Więc chcecie bym Wam opowiedziała trochę o tym, kim jesteśmy i czym się zajmujemy, ta?

Choć jak bardzo brzmi kretyńsko to imię, to w rzeczywistości Martwe Oczy, to nazwa roboty... Tym się specjalizuję, to jest to kim jestem i co robię. Niektórzy mawiają, że jestem zwykłą złodziejką, ale jestem znacznie więcej niż tylko tym. Jestem najemniczką... Nie widzicie? Staram się zawsze wykonywać robotę na daleki zasięg. Jest nas wielu, choć niewielu się ukazuje... Jesteśmy w Elonie od dekad, jeśli nie dłużej. Nie wiem dokładnie. W istocie nie było pierwszego Martwego Oka, pojawialiśmy się stopniowo na pustyni.

Widzicie... Przetrwać na pustyni nie jest łatwo, a sposobem jest daleki zasięg. Zatem... Złodzieje zaczęli lubić strzelby. Wtedy wykombinowali, że magią cienia mogą ulepszyć swą celność. Tak naprawdę, to sama nazwa wzięła się od miejscowych... No i tak zostało. Mamy twardą reputację i nie bierzemy jeńców. Nie stajemy po żadnej ze stron i nie walczymy dla nikogo. Idziemy tam, gdzie moneta najgłośniej brzęczy. Broń, to jedyna rzecz jakiej można ufać na pustyni/ Wiecie... Tutejsze piaski skrywają rzeczy, które najlepiej byście chcieli zlikwidować na odległość. Posiadamy triki, które używamy gdy przeciwnik podejdzie za blisko. Szybko je rzucamy, więc są użyteczne - warto mieć takich kilka asów w rękawie. W takich sytuacjach nawet chwilowa dezorientacja przeciwnika, może być dla niego krytyczna. Potrafimy dodatkowo śledzić swe ofiary. Jest to magiczny marker, dzięki któremu nie tracimy z zasięgu wzroku naszej ofiary. Przy okazji zabieramy jej nieco siły. Dopóki marker działa, to nasze ataki są znacznie bardziej zabójcze z czasem. To nasza specjalna umiejętność... My nie kradniemy jak złodzieje... W końcu... Po co nam kradzież na pustyni? Wiecie, krok cienia w stronę hydry to szybki sposób na stanie się następnym obiadem tej bestii. Dodatkowo... Pracujemy na bazie kontraktów. Ja na przykład obecnie nadzoruję tej farmy... Więc możecie mnie tu znaleźć ponownie.
    Obrazek

[+] Źródło
    LINK do wiki

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]