Forum Aiwe
https://aiwe.eu/forum/

Nasrin Davish - Mentor Miraży [NIEDOSTĘPNY]
https://aiwe.eu/forum/viewtopic.php?f=55&t=588
Strona 1 z 1

Autor:  Warden [ Pn maja 27, 2019 5:21 pm ]
Tytuł:  Nasrin Davish - Mentor Miraży [NIEDOSTĘPNY]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Nasrin Davish - Elonka, jej twarz przyozdabia tajemnicze okrycie głowy, które zasłania jej twarz włóknem, które zdaje się magicznie falować. Jest to Mentorka Miraży, niemniej jednak poprzez nieudaną misję oraz dużą kontrowersję ze strony Aiwe, jaka miała miejsce - Mentorka definitywnie odmówiła współpracy kiedykolwiek z Bractwem, pomimo próśb Rady Aiwe. Obecnie Aiwe nie posiada informacji, gdzie przebywa Mentorka.Obrazek
Cytuj:
Informacje o Mirażach - plotki, jakie krążą po pustyni...

Mesmerzy, tacy jak Miraż, nauczyli się tworzyć kryształowe lustra oraz zniekształcać swój obraz. Jest to efektywna obrona przeciw niebezpieczeństwom Kryształowej Pustyni. Jest to możliwe za sprawą piasku, który wewnątrz Elony, wchłaniał magię liczącą setki lat. Jedno ziarnko posiada małą moc, lecz zbierając je w garść - możesz czynić cudowne dziwy.

Miraż tradycyjnie używa broni takich jak siekiery. Są one narzędziami do handlu dla przedstawicieli tej specjalizacji. Siekiera jest znacznie mocniejsza niż miecz, a jednocześnie lżejsza niż dwuręczne ostrze - dlatego jest idealna dla nomadyckiego stylu życia. Dodatkowo przedstawiciele specjalizacji dzieląc się z lokalnymi złodziejami swymi technikami - nauczyli się sztuk oszustwa. Dzięki temu udoskonalili swą drogę tworząc odrębny styl - Zasadzki, bazujące na efekcie niewidzialności.

Typowym dla Miraża jest fakt, że jego główną specjalnością jest umiejętność "Płaszcz Miraża". Jest to technika, dzięki której użytkownik unika ataków poprzez zniekształcenie swej przestrzeni, tak by cios nie trafił. Umiejętność ta jest taka sama co klasyczny odskok, lecz zużywa znacznie mniej ruchów oraz uwalnia ręce, by móc rzucać zaklęcia.
Obrazek

[+] Źródło
LINK do wiki

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/