Stara piwniczka - mini teatr

Opasłe w tomy półki i walające się wszędzie pergaminy. Tutaj trafiają zakończone przygody.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Oj niedobry kotek ! Nes wiedziała że to wyzwisko jest ciosem poniżej pasa. Taki słodziak jak Ty, powinien bardziej dbać o swoje maniery. Uśmiechnęła się i usiadła na krześle, na którym wcześniej odpoczywał Naniel.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Charr pijąc wino zaśmiał się serdecznie. Najwidoczniej przyzwyczaił się do tego określenia. - Jesteś tak bardzo pijana że Charra, którego futro capi rumem nazywasz słodziakiem? Dokończył pić wino i wyciągnął zza płaszcza rum. Wy Sylvari macie takie słabe głowy. Uśmiechnął się do Nes. - Jak na drzewko to dużo pijesz. Ryuben miał stu procentową pewność iż nazwanie jej "drzewkiem" rozwścieczy Sylvari. W końcu jej rasa nienawidziła tego określenia.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Oczy Nes zapłonęły. Bezczelny futrzak ! Nes odwróciła się ku wyjściu. Masz szczęście że mam dziś dobry humor.... Skierowała się ku schodom do wyjścia.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Charr zaśmiał się donośnie. - Myślałem, że chcesz się dowiedzieć czegoś o jaju. Na pysku Ryu pojawił się bezczelny uśmiech. - No ale jak już wychodzisz to nie będę Cie zatrzymywał.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Oczy Nes były pełne gniewu. A ciekawe czemu Tobie tak bardzo zależy na mojej uwadze? Pewnie potrzebujesz pomocy.. ale wolisz wziąść to na moją ciekawość niż się przyznać...
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Jeżeli bym potrzebował Twojej pomocy od razu bym powiedział co jest w jaju. Poza tym gdybyś się dowiedziała to byś się przeraziła. Charr spokojnie wziął łyk wina a jego oczy zaczynały powoli błyszczeć.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Pogrywasz... lepiej powiedz coś o tym jaju. Nes wyglądała na wyjątkowo zdenerwowaną.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Alfheima wbiegła do starej piwniczki żwawy biegiem. Słysząc czyjeś głosy zatrzymała się raptownie, nasłuchując uważnie. Stojąc za drewnianym filarem, który podtrzymywał sufit, zakodowała że rozmówcami była postać damska i męska. Była to drażliwa rozmowa, na temat jakiegoś jaja... Alfheima nie wiedziała za bardzo o co chodzi, nie chciała przeszkadzać w rozmowie, więc usiadła na podłodze i przysłuchiwała się dalej. Siedząc i rozglądając się po małej części pomieszczenia zauważyła tuż obok stojącą beczkę i wystający metalowy kurek. Hmm a to co to? Pomyślała. Przesunęła się kawałek, podłożyła pyszczek pod kurek i odkręcając go trunek płyną wprost do jej gardła. Mała Asurka lekko zakrztusiła się, szybko odstawiając głowę i zakręcając kurek . Uhhh... Mocne. Wyszczerzyła zęby z radością na myśl pysznego piwa korzennego, który właśnie miała okazję skosztować. Duża ilość wypitego piwa sprawiło że Alfheime przeszedł dreszcz. Postanowiła napić się więcej zapominając zupełnie o rozmówcach, którzy znajdowali się w tym samym pomieszczeniu.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Dzięki jaju i temu Asuriańskiemu badziewiu, które przyciski ma jak dla Skritta możemy niedługo pozbyć się umarlaków. Odłożył pucharek i zaczął nasłuchiwać. - Nie jesteśmy sami.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Skąd masz takie informacje ? Skąd Twoja pewność ? Nes badała popielca i jajo wzrokiem. Zignorowała wzmiankę o tym że nie są tu sami. Jesteś bardzo nieostrożny ! podeszła aby bliżej oglądnąć jajo.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

- Mam pewność bo to... Wyszeptał cicho Sylvari do ucha - Smocze jajo. Chwycił za butelkę rumu i począł go powoli pić. - Jak to się nie uda to cała nadzieja w Reenie. Oby sprzedała golema. Podszedł w stronę filaru i złapał Asurę za kubrak. - Szpieg... Co słyszałaś?
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Smocze jajo ?! Jesteś szalony !!! Nes była w szoku. Co chcesz tym osiągnąć ? dopiero teraz zauważyła asurę i ugryzła się w język.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Trzymając Asurę na wysokości pyska odezwał się do Sylvari. - Nie zwariowałem. Co zrobimy z nią? Warknął do znajomej z wyglądu Asury.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Zostaw ją ! To chyba jedna z naszych. Przyglądała się asurze, gdzieś już ją widziała. Tu sami swoi są ! spojrzała karcąco na Ryu. Lepiej powiedz co chcesz teraz osiągnąć.
aiwe_database

Re: Stara piwniczka - mini teatr

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Alfheima ocknęła się gdy Ryu wziął ją za ubranie i podniósł do góry.
- Yyy... Wydała z siebie jedynie zdławiony odgłos, w jej głowie miała mętlik po wypiciu sporej ilości piwa korzennego. Potrząsnęła głową, chcąc wrócić do siebie, lecz pogorszyło to jedynie jej świadomość. Nie widząc co się dzieje patrzyła na postacie licznie zgromadzonych wokół niej.
- To miejsce może pomieścić setkę osób? Zapytała ze zdziwiona minką.
- Ej koledzy co Wy mi robicie? Krzyknęła wymachując na oślep krótkimi rączkami, nie mogąc dosięgnąć.
- Ja nie chciałam przeszkadzać... W rozmowie... Owa dawka alkoholu sprawiła iż Alfheima zaczęła cichutko łkać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości