Wyrwa porwała mi krowę!

To właśnie tutaj są składowane wszystkie stare wpisy z Głosu Aiwe - czyli naszej gildyjnej gazety.
aiwe_database

Wyrwa porwała mi krowę!

Nieprzeczytany post autor: aiwe_database »

Wyrwa porwała mi krowę!
Obrazek
„Pojawiła się znikąd i wciągnęła moją biedną krasulę. Nie mam pojęcia, co to było. Jakaś fioletowa, lewitująca w powietrzu plama. Krasula zobaczyła i pobiegła, i wskoczyła. Nie zdążyłem zareagować, nim ten portal się zamknął. Po krowie nie został ślad.”

Jak donosi farmer Josef Morninger, 41 dnia feniksa pojawił się na jego ziemi tajemniczy portal, który porwał mu krowę wprost z jego gruntów ornych na Polach Obfitości.

Nikt nie widział tajemniczego zdarzenia poza samym farmerem. Z początku uznano go za szaleńca. Zastanawiającym jest jednak, że od południa 42 dnia feniksa na ziemiach farmera można zobaczyć kręcących się Durmandczyków z dziwnymi sprzętami.

„Nie będziemy za wiele zdradzać, ale na chwilę obecną mogę powiedzieć tylko, że ów portal mógł być wyrwą do mgieł.” informuje prowadzący grupę badawczą Carl Clauberg — Magister Klasztoru Durmanda.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości