Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Teraz jest N sie 09, 2020 9:41 am • Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Autor Wiadomość
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Pt maja 10, 2019 1:44 pm 
  Radny miasta Aiwe
  Radny miasta Aiwe
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 26
  Wysłuchała przybyłego z uwagą i nieodgadnionym wyrazem twarzy. Ciężko było ocenić, co o tym wszystkim myślała, ale zaczęła rozważać, gdy tylko posłaniec skończył mówić. Pokiwała powoli głową.
  Jeżeli potrzebujesz strawy i napitku, nasza karczma znajduje się na południowy zachód od drogowskazu – dodała, nim mężczyzna opuścił pokój. Dopiero wtedy spojrzała najpierw na Wardena, a później na Kaeiles. Wzięła głębszy wdech, bo czekała ich poważna rozmowa i kolejne decyzje do podjęcia.
  Niespodziewany gość z równie niespodziewanymi informacjami – powiedziała tylko, po czym sięgnęła po dzbanek z kawą. Wskazała na filiżanki i spojrzała pytająco na małżeństwo. – Kawy?
  Czekała ich długa narada.  Obrazek
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Pt maja 10, 2019 1:52 pm 
  Gość ów skinął głową.
  - Dziękuję zatem za gościnę i czekam na informację od państwa. Wyruszę z powrotem, zgodnie z treścią pisma za trzy dni. - Nim strażnik skierował się po klucz przybysz wręczył mu zwój i poprosił o przekazanie radzie.

  Strażnik położył pergamin ze złamaną już pieczęcią na blacie, a następnie wziął klucz, po czym odmeldował się i wraz z przybyszem opuścił gabinet i odprowadził go do pokoju gościnnego.

  OOC
  Góra
     
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Wt maja 14, 2019 6:08 pm 
  Zgodnie z wezwaniem, goniec wyruszył do gabinetu Rady. Kiedy dotarł okazał list strażnikowi i został przepuszczony.

  Po przestąpieniu progu uśmiechnął się ciepło, zrobił kilka kroków i skłonił się nieco.
  - Witam. Rozumiem, że podjęli państwo decyzję i mogę przekazać informację zwrotną dla Marszałka Paktu? - Spytał po czym czekał na odpowiedź rozglądając się po gabinecie. Bardziej dało się zobaczyć, że z ciekawością i uznaniem dla miejsca niż wścibstwem.
  Góra
     
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Wt maja 14, 2019 8:42 pm 
  Weteran
  Weteran
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 510  Rangi specjalne
  Sekcje
  Tytuły dodatkowe
  Znaczące funkcje fabularne

  Opiekun (RP) Loremaster (RP) ROLE PLAY PVE PVP Zwycięzca Igrzysk Angu Mister Aiwe Radny
  Oczywiście, możecie liczyć na nasze wsparcie. - odparł spokojnym tonem głosu.
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Wt maja 14, 2019 11:58 pm 
  Skłonił się ponownie
  - W takim razie przekażę Państwa deklarację. Jeno proszę powiedzieć zatem, czy wolą Państwo wesprzeć Pakt poprzez zapewnienie wsparcia Zefirytom i korsarzom, Zakonowi Durmanda, czy Dredgeom. Każda z tych opcji otwiera nieocenione możliwości wsparcia naszej sprawy. Oraz pozwala z tego co mi wiadomo również uruchomić jakąś kuźnię. Czymkolwiek to jest, Marszałek zdawał się być bardzo skupiony na działaniach, celem uruchomienia działania owego miejsca.
  Po tych słowach mężczyzna wziął łyk z manierki i skinął głową na znak, że czeka odpowiedzi, w którym z trzech działań Awijczycy zamierzali wesprzeć Pakt.
  Góra
     
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Śr maja 15, 2019 10:24 am 
  Radny miasta Aiwe
  Radny miasta Aiwe
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 66
  Warden spogląda przez moment na Złatą oraz Kaeiles, po czym wraca swoim jasnym wzrokiem na posłańca. Odparł po chwili. - Nie mieliśmy wcześniej głębszych kontaktów z Zefirytami czy Korsarzami. Z chęcią nawiążemy nowe współprace oraz wspomożemy w tych czasach potrzeby. Proszę, przekaż Marszałkowi Loganowi również moje pozdrowienia, od starego znajomego. Zarazem prosimy jako Rada o przesłanie dokładnych koordynatów, daty wstawiennictwa oraz miejsca, w którym winniśmy zacząć. Będziemy przygotowani na Wasze wezwanie. - Po czym Warden powziął kartkę oraz magicznie wypala na niej tekst dokumentujący wolę Rady Aiwe, po czym podaje ją Posłańcowi. - Niech Dwayna Cie strzeże, Posłańcze - Pobłogosławił nieznajomego tymi słowami, gdy wręczał kartkę.
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Cz maja 16, 2019 7:15 pm 
  - Rozumiem. Przekażę zatem informację, że podjęli państwo decyzję o wsparciu Zefirytów i korsarzy. Jak tylko Marszałek określi dalsze działania i dostanie odpowiedzi od pozostałych organizacji, to przekażemy list otwarty do waszego bractwa z informacją o terminie oraz o miejscu punktu zbornego.

  Mężczyzna poprawił kołnierz swojej koszuli, a następnie jakby chwilę się zamyślił.

  - Oczywiście. Jak spotkam Marszałka bezpośrednio to przekażę mu, że ma pozdrowienia od starego znajomego. - Odpowiedział Wardenowi.

  Po tym jak Warden pobłogosławił jeszcze posłańca przed wyjściem, ten uśmiechnął się wyraźnie.

  - I niechaj Was ma w swojej opiece. Wszak ja jestem zwykłym posłańcem, a nie członkiem organizacji, która ramie w ramie z Paktem działa tak wielkie rzeczy. Kiedyś może i byłbym jednym z żołnierzy Paktu, ale trafiony zostałem strzałą w kolano i tak padły moje marzenia o żołnierskim życiu. - Zaśmiał się. - Ale jako posłaniec przynajmniej mogę się przyczynić do komunikacji, co też przynajmniej ma znaczący wpływ na przebieg działań.

  Mężczyzna w końcu otworzył drzwi. Jeszcze przed wyjściem odwrócił się do wnętrza.
  - Z Piątką, Awijczycy! Z Piątką. - Powiedział z przyjaznym uśmiechem i szczerością w tonie głosu.

  Słowa jeszcze brzmiały echem kiedy drzwi zamknęły się z cichym trzaskiem za posłańcem, a ten opuścił mury Złotego Miasta.
  Góra
     
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Cz maja 16, 2019 8:12 pm 
  Radny miasta Aiwe
  Radny miasta Aiwe
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 66
  RESET CZASU
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: N maja 19, 2019 4:17 pm 
  Asuka z wyraźną trudonścią wspięła sie po schodach prowadzących do siedziby rady miasta.
  Stanęła przed drzwiami i wpatrzona w posadzkę wzięła głębszy oddech, po czym przytłumionym głosem zwróciła się do jednego ze strażników z prośbą o widzenie  ASUKA OCZKO
  Góra
     
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: N maja 19, 2019 11:27 pm 
  Po dluzszym czasie nie doczekala sie widzenia wiec odeszla potykajac sie nieznacznie
  Góra
     
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Pn maja 20, 2019 2:21 am 
  Radny miasta Aiwe
  Radny miasta Aiwe
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 66
  RESET CZASU  OOC - WAŻNE!!!
  Ze względu na to, że forum jest jakie jest i wpisy szybko giną w gąszczu innych postów - wymagamy od teraz na danym temacie "Gabinet Rady", o informowaniu za pomocą PW przez forum, że dany post w ogóle miał miejsce.

  PW do: Złatej, Kae i mojej skromnej osoby.
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Cz lip 23, 2020 4:24 pm 
  Mieszkaniec
  Mieszkaniec
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 27
  Edward Dragonson wkroczył niespiesznie po schodach prowadzących do Gabinetu Rady. Po chwili docierając do strażników lekko im się skłonił mówiąc:
  -Witam. Edward, przybyłem tu w sprawie prośby o zmianę mojego przydziału w złotym mieście.
  Po tych słowach człowiek cierpliwie oczekiwał odpowiedzi.  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Cz lip 23, 2020 7:09 pm 
  Radny miasta Aiwe
  Radny miasta Aiwe
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 66
  | Strażnicy stali nieruchomo jak żelazne statuy, po chwili jeden z nich podszedł do drzwi, zapukał oraz cicho się coś zapytał. Widocznie w sprawie Edwarda. Wymiana zdań trwała może z parę dłuższych chwil, aż w końcu Strażnicy odsunęli się od drzwi, a te stanęły przed Edwardem szeroko otworem.|
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Cz lip 23, 2020 10:01 pm 
  Mieszkaniec
  Mieszkaniec
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 27
  Edward nie zwlekając wkroczył do gabinetu i stanął przed radą. Ukłonił się z szacunkiem i przeszedł do rzeczy.
  -Witajcie Radni. Przybyłem tu z prośbą o zmianę przydziału. Jestem obecnie medykiem i no.. nie wywiązuję się najlepiej z bycia takowym w naszym mieście zazwyczaj będąc nieobecnym w lecznicy i wykonując powierzone zadanie jedynie w trakcie akcji na których ostatnimi czasy także nie bywałem. Jednak skoro założone zostało smocze gniazdo w przeciwieństwie do chwili w której zgłosiłem się na medyka, jestem pewien że jest to miejsce w którym przydam się o wiele bardziej. W końcu smoki pasjonują mnie odkąd sięgam pamięcią. Jeżeli będzie wam to na rękę mogę także przeznaczyć większość swego czasu na to by miejsce to prosperowało jak najlepiej.
  Po swej wypowiedzi spoglądał na członków rady oczekując ich odpowiedzi.  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Pt lip 24, 2020 9:18 am 
  Radny miasta Aiwe
  Radny miasta Aiwe
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 66
  Warden sterczał przy książkach odwrócony tyłem, po czym gdy usłyszał Edwarda szybko się odwrócił oraz oderwał od swoich obowiązków. Zamknął książkę i odłożył ją na miejsce, widocznie to był pewnego rodzaju spis, lecz Edward nie był w stanie rozpoznać, co było tam napisane. Po chwili Warden spogląda na resztę Rady, a po chwili na Edwarda. - Cześć Edward. Od razu do rzeczy? No dobra, zobaczmy... - Warden przeszedł do stołu i skrzyżował ręce - Faktycznie, na Smokospadzie widzieliśmy, a nawet i wcześniej... Że pałasz do smoków pewnego rodzaju... Sympatią? - Spojrzał się na resztę Rady, widocznie nie wiedział jak to inaczej trafnie ująć, więc wzruszył ramionami. Po czym odparł - Jak dla mnie, to mogłoby być... Całkiem interesujące i trafne połączenie. Smoki to Twoja pasja, to widać. Również masz swojego "Łuska", więc... Jak dla mnie osobiście, nie ma przeszkód... Ale, co na to reszta Rady, a potem sam Xar? - Spojrzał się na Radę, by oni również wypowiedzieli swoje zdanie.  ObrazekObrazekObrazek


  Proszę wysyłać PM na - Główne Konto

  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: Pt lip 24, 2020 8:14 pm 
  Radny miasta Aiwe
  Radny miasta Aiwe
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 35
  Właśnie przeglądała stare raporty oraz zwoje gdy usłyszała głos Edwarda, wychyliła głowę zza regałów.
  - Witaj Edwardzie - w jej głosie rozbrzmiewały ciepłe tony, a na licu pojawił się delikatny uśmiech. Wyszła z archiwum i położyła na stole trzymane dokumenty. Oparła się biodrem o rant stołu i słuchała słów mężczyzny z co raz to większą zadumą.
  - Sporo prawdy w tym co powiedziałeś, w lecznicy znaleźć Cię ostatnio ciężko, a i na misje rzadko co przychodzisz co też nie uszło naszej uwadze. Prawdą jest też to, że odkąd pamiętam smoki są twoją pasją i hobby więc nawet nie dziwi mnie fakt, że Cię tutaj spotykam. - Odbiła się dłonią od blatu i podeszła do męża.
  - Jestem zdania, że powinniśmy robić to co sprawia nam przyjemność i dzięki czemu możemy poszerzyć nasze umiejętności czy też wiedzę, dlatego nie widzę przeciwwskazań, byś został opiekunem smoczego gniazda. - położyła dłoń na ramieniu męża i ciepło się uśmiechnęła do Edwarda
  - To dla naszego miasta wielkie wyzwanie, tym bardziej, że wiedza o niebołuskach jest dość ograniczona, może dzięki twoim skrupulatnym badaniom i obserwacją dowiemy się czegoś ważnego o smokach, co zaprocentuje w przyszłości - Jej łagodne spojrzenie skupiło się na mężu  Obrazek
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: So lip 25, 2020 9:13 am 
  Radny miasta Aiwe
  Radny miasta Aiwe
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 66
  Warden przez ten czas gdy Kae zaczęła mówić rozglądał się za Złatą, po czym pogładził się po brodzie i słuchał słów żony. Po chwili odparł - Dokładnie... Złata pewnie też by była za tym, choć wygląda na to, że miała coś istotnego do zrobienia. Damy jej znać o Twojej prośbie, pewnie da nam znać za niedługo, co o tym sądzi. Spodziewaj się od nas niebawem listu zwrotnego o decyzji. - Odparł Warden i spojrzał się na Edwarda, stojąc tuż przy swojej żonie.  ObrazekObrazekObrazek


  Proszę wysyłać PM na - Główne Konto

  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Gabinet Rady
  PostNapisane: N lip 26, 2020 12:43 am 
  Mieszkaniec
  Mieszkaniec
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 27
  Edward wysłuchał uważnie słów obojga radnych. Po ostatnich słowach Wardena, ukłonił się po raz kolejny przemawiając:
  -Dziękuję więc za przyjęcie mnie i wysłuchanie mej prośby. W takim razie będę oczekiwał ostatecznej decyzji. Miłego dnia.
  Po cym po raz kolejny niespiesznym tempem ruszył w stronę schodów, po których tym razem schodził z niewielkim uśmieszkiem na ustach.  Góra
    Zobacz profil  
   
  Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
  Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

  Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


  Kto przegląda forum

  Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


  Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
  Nie możesz odpowiadać w wątkach
  Nie możesz edytować swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów

  Szukaj:
  Skocz do:  
  cron