Gildia Guild Wars 2

- Sekcja PvE - Skupiamy się na budowaniu małej i bardzo zgranej ze sobą grupy osób. Stawiając bardziej na jakość, niż ilość.

Gromadzimy graczy, którzy najbardziej w PvE lubią nowe wyzwania oraz ciągłe pracowanie nad poprawianiem swoich umiejetności. I właśnie to jest głównym powodem ich zainteresowania tym trybem, a nie powtarzanie w koło wyuczonych już wcześniej rzeczy (zwykła farma) i stanie niejako w miejscu.

Dlatego fundamentem sekcji PvE są aktywności typu: Progres (robienie nowych bossów od razu po ich premierze). Low-Man. Speed-Kill. Challenge Mode. I temu podobne.

Bardziej cenimy sobie szlifowanie poszczególnych bossów do perfekcji - zapoznając sie tym samym dokładnie z ich mechanikami - niż robienie ich na ilość, a co za tym czesto idzie: byle jak, przy użyciu bezpiecznych kompozycji i taktyk.

Zwykłe cleary robi każdy - nawet pugi, w tym celu wystarczy wejść na LFG. Jest to coś powszechnego. Tymczasem my skupiamy sie na typach aktywności, których nie zrobi sie z losową grupą osób.

Działamy zadaniowo. Grupujemy się wtedy gdy rzeczywiście mamy coś do zrobienia. Ilość wydarzeń jest bardzo zależna od aktualnego stanu gry i tego ile po prostu ich w danym momencie potrzebujemy, żeby wykonać założone przez nas cele.

Nie rywalizujemy z innymi gildiami - skupiamy się na sobie i cieszymy się poprawianiem naszych własnych wyników.

Wróć do poprzedniej strony


w

2011-2020 Aiwe. Gildia RP / PvX w Guild Wars 2.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Treści znajdujące się na stronie są objęte prawami autorskimi.

E-mail kontaktowy: silianthir@gmail.com